ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیشترین نشریات نمایه شده ایران در ISI به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تعلق دارد

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر افشین زرقی اظهار کرد: بنابر این گزارش، تعداد 30 عنوان نشریه نمایه شده از ایران در بانک اطلاعاتی ISI در سال 2015 درج شده است که از این تعداد چهار عنوان نشریه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.
نشریات Archives of Clinical Infectious Diseases وArchives of Pediatric Infectious وIranian Journal of Cancer Prevention وJournal of Lasers in Medical Sciences موفق شدند در این فهرست قرار گیرند که معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه شهید بهشتی حمایت های دوره ای خود را از آنها به عمل خواهد آورد.
در این فهرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تبریز سه عنوان و علوم پزشکی شیراز و تهران 2 عنوان نشریه را دارا هستند.
فهرست نشریات نمایه شده وزارت بهداشت در نمایه ESCI آمده است.
علمی **1354**1834

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده