برگزاری مجمع فوتبال در انتظار تصمیم تاجقطار استعفاها به شنا رسید

نادر وادی خیل در گفتگو با مهر اظهار کرد: اقدامات اداری لازم برای هشت کاندیدای ریاست هیئت فوتبال البرز انجام شده  و دلیلی برای تاخیر بیشتر وجود ندارد.

وی افزود: از مجموع افراد ثبت نام کرده برای این پُست تاکنون انصرافی و یا حذفی نداشته ایم و به نظرم مجمع انتخابات با همین تعداد نفرات برگزار می شود.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در ادامه به استعفای اخیر رییس هیئت شنا استان اشاره کرد و گفت: «نادر دلیل هوش» بنا بر برخی مشکلات شخصی توان ادامه فعالیت را ندارد و باید ببینیم نظر فدراسیون در خصوص این استعفا چیست.

وی تصریح کرد: چنانچه فدراسیون این استعفا را بپذیرد موظفیم با بررسی شرایط موجود برای این هیئت ورزشی سرپرست معرفی و مقدمات برگزاری انتخابات را فراهم کنیم.

وادی خیل از تعیین تکلیف متولیان دو هیئت ورزشی وزنه برداری و انجمن های ورزشی خبرداد و گفت: در وزنه برداری سرپرست جدید این هیئت معرفی شده است .

وی ادامه داد: در انجمن های ورزشی نیز پس از رایزنی های لازم رییس فعلی هیئت را مجاب به پس گرفتن استعفا و ماندن در این مسئولیت کردیم و خوشبختانه این هیئت ورزشی از لحاظ مدیریتی به ثبات گذشته بازگشته است.

وادی خیل در پایان گفت: در سال ۹۵ نیز به مانند سال گذشته سال شلوغی را در بحث مجامع انتخاباتی و سالیانه شاهدیم و روسای فدراسیون ها به این استان خواهند آمد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری مجمع فوتبال در انتظار تصمیم تاجقطار استعفاها به شنا رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات