ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعزام پزشکان تخصصی رشته‌های مدال آور به المپیک ریو

سرپرست کاروان المپیک ایران در ریو گفت: در رشته‌ها‌ی کشتی، تکواندو، و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی و والیبال پزشکان تخصصی این رشته‌ها را به المپیک ریو خواهیم برد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اصغر رحیمی در جمع خبرنگاران درباره لیست پزشکان اعزامی به المپیک ریو بیا‌ن‌ کرد: در رشته‌های اصلی مانند کشتی، تکواندو، والیبال و و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی پزشکان تخصصی خودشان را می بریم و دو، سه پزشک و فیزیوتراپ نیز به همراه کاروان خواهند آمد.

او درباره جلسه با کادرفنی تیم‌های ملی نیز گفت: ما با روسای فدراسیون‌ها جلسه مدیریتی داشتیم. یک جلسه هم با کادرفنی تیم‌های ملی داشتیم و باز هم همین جلسات را خواهیم داشت. برای نمونه روز چهارشنبه در محل فدراسیون تیراندازی با لازلو جلسه‌ای را داشتیم برنامه‌های آنها را گرفتیم ضمن این که رییس فدراسیون نیز حقیقت را به عنوان نماینده تام الاختیار خود معرفی کرد. اگر پول برسد پوشش خوبی در این مدت باقی‌ مانده تا المپیک از تیم‌های المپیکی خواهیم داشت.

رحیمی در مورد ناظران تیم‌های ملی نیز بیا‌ن‌ کرد: برای چند رشته نظیر جودو که هنوز سهمیه ای دریافت نکرده اند ناظری نگذاشته‌ایم. گزارش ناظران رشته‌ها‌ی اصلی را هم می‌گیریم که گزارش‌ها بد نیست. ممکن است اعتراضاتی هم وجود داشته باشد نظیر صحبت‌های مربی تیراندازی و کشتی فرنگی که این موارد طبیعی است.

او در پاسخ به این پرسش که صحبتی با ناظر و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی مبنی بر اختلافاتی که میان شانس اصلی کسب مدال المپیک با سرمربی تیم ‌ملی به وجود آمده است داشته‌اید؟ تصریح کرد: دهنوی ناظر و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی است که با او صحبت داشته‌ایم. همچنین با رییس فدراسیون و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی هم حرف زده ام. مشکل آنقدر حاد نیست. رستمی با برنامه فدراسیون و سرمربی تیم ‌ملی تمرین می‌کند. زمانی هم که تیم از اردو برگردد همه با هم در تهران تمرین خواهند کرد.

انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X