کانون های اراذل و اوباش در اصفهان شناسایی و متلاشی می شود

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان روز یکشنبه به نقل از احمد خسروی وفا اضافه کرد: ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان اصفهان شناسایی مناطق جرم خیز و محل تجمع اراذل و اوباش و اشرار شاخص را در دستور کار خود قرار داده است و با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها با اینگونه افراد مبارزه و برخورد مقتدرانه خواهد کرد.
وی تاکید کرد: این ستاد باید هر گونه جرم مرتبط با مسایل امنیتی را از ابتدا تا حصول نتیجه قطعی و قانونی در زمینه های انتظامی، اطلاعاتی و قضایی مدیریت نمایند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان افزود: برخورد قاطع با هر گونه نا امنی از مطالبات مردم است و هیچگونه مناقشه ای در آن متصور نیست.
وی که در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان سخن می گفت، بر ضرورت و اهمیت برقراری امنیت در جامعه تاکید کرد.
خسروی وفا از حفظ و افزایش اختیارات قانونی پلیس در حوزه برخورد با جرایم خشن خبر داد و افزود: در دادگستری استان نیز شعب ویژه با بهره گیری از قضات باتجربه و مجرب اعم از دادسرا و محاکم به این امر اختصاص یافته است و کلیه مراحل رسیدگی به اینگونه جرایم با مدیریت دادستان، رئیس محاکم عمومی و انقلاب و رئیس کل دادگستری استان بصورت جدی پیگیری و به نتیجه نهایی خواهد رسید.
وی اضافه کرد: هیچگونه حاشیه امنی برای متجاوزین و متعرضین به امنیت و نوامیس مردم در این استان وجود نخواهد داشت.
رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان اصفهان تصریح کرد: کمیته ای فرعی و تیم ویژه از بهترین و مجرب ترین نیروهای ویژه نظامی و انتظامی تحت نظارت این ستاد مسئولیت اجرایی شدن مصوبات آن را برعهده خواهند گرفت.
اولین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان اصفهان 18 اردیبهشت در دادگستری استان اصفهان برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در اولین جلسه این ستاد گفته بود: رویکرد ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان اصفهان ، مقابله با جرایم خشن و خطرناک است.
7153 / 2093

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کانون های اراذل و اوباش در اصفهان شناسایی و متلاشی می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X