ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهرداری سنندج نماینده هندبال ایران در جام باشگاه‌های آسیاست

شهرداری سنندج نماینده هندبال ایران در جام باشگاه‌های آسیاست
F'Ì( 1&Ì3 A/1'3ÌHF GF/('D /1 'EH1 ('FH'F '2 -6H1 B79Ì *ÌE 4G1/'1Ì 3FF/, /1 'HDÌF /H1G E3'(B'* GF/('D 2F'F ,'E ('4¯'G G'Ì "3Ì' .(1 /'/.

معصومه مشت زن ضمن اعلام این خبر گفت: کنفدراسیون هندبال آسیا برای اولین بار یش دارد رقابتهای باشگاهی این قاره را در بخش زنان و در آبان ماه سال جاری برگزار کند. به دنبال دریافت دعوت نامه از تیم قهرمان لیگ برای حضور در این رقابتها استقبال شد.

وی ادامه داد: تیم شهرداری سنندج در لیگ برتر در رده دوم ایستاد چون تیم قهرمان در زمان اعلام شده آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقات اعلام نکرد ما وبه خاطر نبود زمان به تیم دوم پیشنهاد حضور در این بازیها را دادیم. با استقبال تیم شهرداری طی نامه ای به طور قطعی تیم شهرداری سنندج را به عنوان نماینده ایران در اولین دوره جام باشگاه های آسیا اعلام کردیم.

نایب رئیس فدراسیون هندبال در امور بانوان با بیان اینکه حضور این تیم در مسابقات جام باشگاه های آسیا قطعی است، خاطر نشان کرد: هدایت این تیم بر عهده خانم شافعیان است و قرار است با تمرینات ایشان تیم راهی این رقابتها شود. ما هم برای حضور این تیم هر گونه همکاری برای اعزام بهترین بازیکنان خواهیم داشت.

مشت زن در خصوص برنامه های تیم ملی هم گفت: در برنامه های آینده اعزام تیم بزرگسالان به مسابقات آسیایی را پیش رو داریم . بزودی کمیته فنی فدراسیون برای برنامه ریزی اعزام تیم به مسابقات و دیگر برنامه های بانوان تشکیل جلسه میدهد. ما پیش ازاین دو دوره از حضور مربی خارجی بهره مند بودیم و قرار است در این خصوص در کمیته فنی بحث و نتیجه گیری شود.

اولین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا در بخش زنان آبان ماه سال جاری در قزاقستان برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده