ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدارتیم اسلحه سابر ایران با فرانسه برای ورود به جمع هشت تیم برتر

دیدارتیم اسلحه سابر ایران با فرانسه برای ورود به جمع هشت تیم برتر
*ÌE EDÌ 4E4Ì1('2Ì '3D-G 3'(1 'Ì1'F F.3*ÌF /Ì/'1 .H/ /1 (.4 *ÌEÌ E3'(B'* ,G'FÌ ,'Ì2G (21¯ '3~'FÌ' 1' /1 ,/HD ñö *ÌEÌ H (1'(1 A1'F3G (1¯2'1 .H'G/ ©1/.

مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا که از روز جمعه در مادردید آغاز شد، پس از دو روز برگزاری دیدارهای انفرادی از امروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای تیمی پیگیری خواهد شد و تیم ملی اسلحه سابر ایران که با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر ارسباران در این رقابت ها شرکت کرده است، به مصاف حریفانش می رود.

طبق قرعه کشی انجام شده، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جدول ۳۲ تیمی رقابت های جهانی جایزه بزرگ اسپانیا با قرعه استراحت روبرو شد و مستقیم به جدول ۱۶ تیمی راه یافت. در این جدول و برای ورود به جمع هشت تیم برتر دنیا ملی پوشان کشورمان تا ساعاتی دیگر برابر فرانسه به میدان می روند. فرانسه هم در جدول ۳۲ تیمی مسابقات با قرعه استراحت روبرو بود.

در بخش انفرادی مسابقات شمشیربای جهانی جایزه بزرگ اسپانیا مجتبی عابدینی و علی پاکدامن تا جمع هشت بازیکن برتر پیش رفتند اما در این مرحله با متحمل شدنشکست برابر حریفان خود از صعود بیشتر بازماندند.

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده