ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرهنگ دفاعی در حوزه اقتصادی کشور بازخوانی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار داوود عامری در همایش ملی فرهنگ دفاعی گفت: فرهنگ ریشه در همه خوشبختی ها و بدبختی های ملت ها دارد، قطعا یکی از مهمترین لوازم خوشبختی هر ملتی زندگی در سایه امنیت است.

وی افزود: آنچه که بهتر از هر چیز دیگر می تواند احساس تهدید نظامی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را از ملتهای آزاده دور کند فرهنگ قوام یافته دفاعی است.

دبیر همایش فرهنگ دفاعی ادامه داد: ما امروز در معرض تقابل تمدنی هستیم، لذا فرهنگ دفاعی یک سرمایه کارآمد برای مقابله با دشمن است که بایستی آنرا تقویت کرد.

عامری با بیان اینکه این فرهنگ دفاعی است که خادمان کشور را برای ایجاد بازدارندگی به تکاپو می اندازد و مردم خود را در مقابل تهاجم دشمن و مقابله با توطئه‌های فرهنگی، سیاسی، نظامی نشان می دهد گفت: این معاونت با مشارکت 48 دستگاه کشوری و لشگری در سطح کشور جهت تئوریزه کردن فرهنگ دفاعی و تعمیق و ترویج آن اقدام کرده است.

وی افزود: از آنجا که فرهنگ دفاع ملی یک امر ملی است باید نگاه ملی را به خود معطوف کند.

دبیر همایش فرهنگ دفاعی تصریح کرد: در این همایش که به لطف مشارکت اندیشمندان و پژوهشگران ایجاد شده زمینه تولید ده ها مقاله و نشست علمی تخصصی و تبیین و تعمیق فرهنگ دفاعی فراهم شده که امید است در نهایت این تلاش ها به یک گفتمان تاثیرگذار تبدیل شود. فرهنگ دفاعی در حوزه اقتصاد کشور نیز باید بازخوانی شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده