ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حقوق های نجومی مدیران باعث سلب اعتماد عمومی می شود

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):   از شیراز، دکتر«جعفر قادری» به خبرنگار«شمانیوز» گفت:همه این مشکلات به شرکت های دولتی،نهادهای عمومی غیردولتی و موسسات و نهادهای دولتی که تابع قانون نظام هماهنگ پرداخت نیستند برمی گردد.
وی اظهارداشت: اگر مجلس شورای اسلامی در یک اقدام فوری مصوبه ای را از تصویب بگذراند و همه شرکت های دولتی ، نهادها و دستگاههای اجرایی و نهادهای عمومی غیردولتی را مکلف نماید که سقف پرداختی به افراد،تحت هر عنوان بیش از 1/5 برابر یا چند برابر پرداختی فرد مشابه تحت پوشش نظام هماهنگ پرداخت نگردد،این مشکل حل خواهد شد.
او تصریح کرد:درست است که امکان اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت در همه دستگاه ها وجود ندارد و همه دستگاه ها تحت پوشش این قانون نیستند ولی پرداخت بیش از 1/5 برابر یا چند برابر مبلغی که نظام هماهنگ اجازه داده به افرادی که تحت پوشش این قانون نیستند،مشکلات زیادی را به وجود آورده است.
نماینده شیراز در مجلس ادامه داد:مشخص نبودن سقف پرداخت های خارج از قانون نظام هماهنگ پرداخت باعث می شود به کسانی که تحت پوشش این قانون هستند،ظلم و اجحاف شود.
وی بیان کرد: این برخوردهای دوگانه و بی عدالتی ها بطور قطع در جامعه ایجاد مشکل می کند و بیش از آنکه فشار پایین بودن دریافتی افراد شاغل و بازنشسته تحت پوشش نظام هماهنگ برای آنان سنگین باشد،فشار نابرابری در دریافتی ها مشکل ساز می شود.

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده