ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۴ همایش‌ پیاده روی بزرگ در البرز برگزار شد

مهدی محبی در گفتگو با مهر اظهار کرد: پیش از این بخش از حضور شهروندان در همایش های پیاده روی با انگیزه رسیدن به جوایز ویژه در نظر گرفته شده همچون خودرو بود اما خوشبختانه با حذف این نوع جوایز شاهد واقعی تر شدن فضای همایش های پیاده روی هستیم.

وی افزود: هدف از برگزاری همایش های پیاده روی ایجاد انگیزه و رغبت در میان شهروندان برای فعالیت بدنی است و به نظرم نباید با موضوعاتی چون خودرو آن را لوث کرد.

محبی با بیان اینکه حضور مردم البرز در ورزش همگانی نسبت به گذشته بهتر شده است گفت: این رویکرد به مدد برنامه های متنوعی است که در طی سال های اخیر برگزار شده و نقش مدیریت شهری در آن پررنگ بوده است.

رییس هیئت ورزش های همگانی استان البرز به همایش پیاده روی فردیس درروز جمعه گذشته اشاره کرد و گفت: با همه مشکلات و ناهماهنگی هایی که در روند فراهم کردن مقدمات برگزاری این همایش مواجه بودیم اما خوشبختانه این رویداد ورزش همگانی به شکل مناسب و خوبی برگزار شد و مورد تایید کامل فدراسیون کشور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای نخستین بار بود که شهرستان فردیس چنین برنامه ای را داشت و حضور نزدیک به ۱۰ هزار نفر از شهروندان در این همایش پیاده روی به نظرم قابل قبول است.

محبی ادامه داد: بازخوردهای خوبی از این همایش ورزشی در سطح شهرستان شاهد بودیم و امیدوارم این حرکت توانسته باشد بخشی از شهروندان را که به موضوع ورزش بی رغبت بودند را جذب فعالیت بدنی کند.

وی در پایان گفت: در ۳ سال گذشته استان البرز مجری ۴ همایش بزرگ پیاده روی در شهرهای مختلف خود بوده است و در موضوع توسعه ورزش همگانی جدیت بالایی داشته است. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده