ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمادگی و اقدام، دو عامل مهم موفقیت در یگان های ویژه ناجا

 به گزارش  خبرگزاری مهر سردار ایوب سلیمانی در جمع فرماندهان و معاونان یگان های ویژه ناجا، اظهارداشت: برای یگان های عملیاتی همچون یگان های ویژه ناجا، با توجه به نوع مأموریت، بیش از راهبرد به دكترین نیاز داریم.

وی ادامه داد: دكترین به معنای آموزه است یعنی چیزی كه باید آموخته شود و شامل قواعدی است كه رعایت آنها موفقیت را در اجرای مأموریت تأمین می كند و عدم رعایتش شكست را محتوم خواهد كرد و اساس آن تجربه است البته از دانش و تكنولوژی روز هم برخوردار است.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: آمادگی و اقدام دو عامل مهم برای كسب موفقیت در مأموریت های محوله یگان های ویژه ناجا است.

سردار سلیمانی تاكید كرد: اولین گام آمادگی یگانی، آمادگی فرد است و مهمترین عواملی كه سبب ایجاد آمادگی هر فرد می شود، روحیه معنوی، جسمانی و علمی اوست كه وقتی در كنار یكدیگر قرار می گیرند، انسان می تواند به موفقیت دست یابد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دكترین آمادگی اذعان داشت: دكترین آمادگی همان ملزومات سازمانی است تا كاركنان با بهره گیری از آنها بتوانند به انجام مأموریت محوله بپردازند كه این مهم در یگان های ویژه باید هرچه سریعتر برطرف شود.

سلیمانی از تشكیل كمیسیون پشتیبانی ویژه یگان های ویژه ناجا خبر داد و ابراز كرد: با تشكیل این كمیسیون، به صورت تخصصی و با حضور مسئولین مربوطه، به بررسی مشكلات مطرح شده در زمینه های مختلف آموزشی، تجهیزاتی، نیروی انسانی و غیره به صورت تفكیكی خواهیم پرداخت و نسبت به رفع كردن آنها گام مؤثری خواهیم برداشت.

معاون هماهنگ كننده ناجا بیان كرد: اینكه امروز در یگان ویژه به كار تحقیقاتی پرداخته می شود خیلی خیلی مهم و نیاز اساسی این یگان به شمار می آید بنابراین با استفاده از افراد خبره، نیروهای ورزیده داخلی و همچنین استفاده از ظرفیت های بیرونی اتاق فكر تشكیل داده و راهكار ارائه دهید.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده