ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرمانده انتظامی بروجرد: موتورهای مسابقه ای وسنگین به پلیس معرفی شوند

به گزارش ایرنا سرهنگ علیرضا دلیری روز یکشنبه در دیدار با مسئولان هیات موتورسواری بروجرد در اداره ورزش و جوانان بروجرد افزود: موتورهای مسابقه ای به دلیل قدرت بالای موتور، قابل فرار هستند.
وی با بیان اینکه تخلفات موتورسیکلت های سنگین برای پلیس مشکل آفرین هستند، گفت: شناسایی و معرفی این موتورسیکلت ها به پلیس از هرگونه سوء استفاده برای انجام تخلفات جلوگیری می کند.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: موتورهای مسابقه ای فقط باید در پیست های مخصوص تردد نمایند و انجام حرکات نمایشی و تک چرخ زدن با این وسایل در شهر به شدت آسیب زا و باعث ناراحتی مردم و افزایش شکایت آنها می شود.
وی با بیان اینکه پلیس نسبت به ورزش تنگ نظر نیست، گفت: با توجه به افزایش مواد مخدر، قلیان و تفریح های ناسالم در جامعه و نبود ساز و کار مبارزه با آنها، ورزش می تواند تا حدودی این خلا را پر کند.
وی موتورسواری را ورزشی مفرح و پر انرژی دانست و افزود: این ورزش باید به طور قانونمند، امن و ساماندهی شده در بروجرد انجام شود و ورزشکاران این رشته نیز باید به منظور کاهش تصادفات و جرایم رانندگی و شکایات مردمی همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.
سرهنگ دلیری گفت: بیشترین شکایات مردمی و تماس ها با پلیس 110 بروجرد مربوط به تردد و مزاحمت های موتورسواران است و اغلب تخلفات اعم از کیف قاپی و حمل و نقل مواد مخدر با موتورسیکلت انجام می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد از شناسایی و تشکیل پرونده برای ورزشکاران رشته موتورسواری و شناسایی موتورهای سنگین و مسابقه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: پیستی در جاده بروجرد - اراک برای موتورهای سرعتی در نظر گرفته شده و قرار است موتورسوران یک روز خاص در هفته در این مکان به تمرین و ورزش بپردازند.
محمود ترابی افزود: با شناسایی موتورسیکلت های مسابقه ای و معرفی آنها به نیروی انتظامی قطعا تخلفات و سوء استفاده ها کم می شود و این افراد بدون دغدغه می توانند به ورزش بپردازند.
اضای هیات موتورسواری بروجرد نیز در این نشست به بیان مشکلات خود در خصوص تردد در شهر و برخورد پلیس با آنها پرداختند.
در پایان لوح تقدیر و هدیه ای از سوی هیات موتور سواری، اداره ورزش و جوانان و دفتر امام جمعه بروجرد به فرمانده انتنظامی بروجرد اهدا شد.
3031/3022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده