ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاندار چهارمحال و بختیاری:برای تکمیل زیرساخت پروژه های اقتصادی کمکهای بلاعوض اختصاص می یابد

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی، شامگاه شنبه، در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از محل اختصاص 20 درصد کمک های فنی و اعتباری، درصدی برای اختصاص کمک های بلاعوض به تکمیل زیرساخت های پروژه های اقتصادی اختصاص خواهد یافت.
وی تأکید کرد: همچنین درصدی از این اعتبارات به صورت یارانه در اختیار سرمایه گذاران بخش تولید قرار می گیرد.
سلیمانی دشتکی افزود:براساس آیین نامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی، شرایطی برای تسهیل در پرداخت وام های جدید به سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در این شرایط تجدید ارزیابی وثیقه های بانکی طبق شرایط روز، تقسیط دیون تولید کنندگان و همچنین لحاظ نکردن چک برگشتی به عنوان بدحسابی، مورد نظر قرار گرفته است.
رئیس ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: مدیران دستگاه های اجرایی، باید جذب و استفاده از اعتبارات و منابع ملی را در اولویت قرار دهند.
وی اضافه کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در سطوح مختلف، مدیریت و فرماندهی برنامه های حوزه اقتصاد مقاومتی را در دست گیرند.
سلیمانی دشتکی عنوان داشت: تهیه و تدوین برش شهرستانی برنامه استانی اقتصاد مقاومتی و همچنین تهیه و تدوین برش بخشی برنامه های شهرستانی در این حوزه در اولویت کاری مسوولان دستگاه های اجرایی استان قرار داده شود.
وی اظهار کرد: زنجیره برنامه های اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری، باید تا آخرین نقاط روستایی این استان اجرایی شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مشارکت مردم و تقویت بخش خصوصی، از اهمیت و نقش مهمی در اجرایی شدن سریع تر برنامه های اقتصاد مقاومتی دارد.
وی بیان کرد: تعامل و همکاری بیشتر بانک ها و مجموعه سیستم بانکی در چهارمحال و بختیاری می تواند در جذب سرمایه گذاران و داخلی و خارجی بیشتر در این استان مؤثر باشد.
سلیمانی دشتکی یادآور شد: حمایت از بخش تولید و خرید کالاهای داخلی یکی از مهمترین اولویت های مدیران ارشد چهارمحال و بختیاری به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سطح ملی به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و در استان ها به ریاست استانداران تشکیل و فعال شده است.
7362/2097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X