استاندار چهارمحال و بختیاری:برای تکمیل زیرساخت پروژه های اقتصادی کمکهای بلاعوض اختصاص می یابد

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی، شامگاه شنبه، در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از محل اختصاص 20 درصد کمک های فنی و اعتباری، درصدی برای اختصاص کمک های بلاعوض به تکمیل زیرساخت های پروژه های اقتصادی اختصاص خواهد یافت.
وی تأکید کرد: همچنین درصدی از این اعتبارات به صورت یارانه در اختیار سرمایه گذاران بخش تولید قرار می گیرد.
سلیمانی دشتکی افزود:براساس آیین نامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی، شرایطی برای تسهیل در پرداخت وام های جدید به سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در این شرایط تجدید ارزیابی وثیقه های بانکی طبق شرایط روز، تقسیط دیون تولید کنندگان و همچنین لحاظ نکردن چک برگشتی به عنوان بدحسابی، مورد نظر قرار گرفته است.
رئیس ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: مدیران دستگاه های اجرایی، باید جذب و استفاده از اعتبارات و منابع ملی را در اولویت قرار دهند.
وی اضافه کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در سطوح مختلف، مدیریت و فرماندهی برنامه های حوزه اقتصاد مقاومتی را در دست گیرند.
سلیمانی دشتکی عنوان داشت: تهیه و تدوین برش شهرستانی برنامه استانی اقتصاد مقاومتی و همچنین تهیه و تدوین برش بخشی برنامه های شهرستانی در این حوزه در اولویت کاری مسوولان دستگاه های اجرایی استان قرار داده شود.
وی اظهار کرد: زنجیره برنامه های اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری، باید تا آخرین نقاط روستایی این استان اجرایی شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مشارکت مردم و تقویت بخش خصوصی، از اهمیت و نقش مهمی در اجرایی شدن سریع تر برنامه های اقتصاد مقاومتی دارد.
وی بیان کرد: تعامل و همکاری بیشتر بانک ها و مجموعه سیستم بانکی در چهارمحال و بختیاری می تواند در جذب سرمایه گذاران و داخلی و خارجی بیشتر در این استان مؤثر باشد.
سلیمانی دشتکی یادآور شد: حمایت از بخش تولید و خرید کالاهای داخلی یکی از مهمترین اولویت های مدیران ارشد چهارمحال و بختیاری به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سطح ملی به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و در استان ها به ریاست استانداران تشکیل و فعال شده است.
7362/2097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار چهارمحال و بختیاری:برای تکمیل زیرساخت پروژه های اقتصادی کمکهای بلاعوض اختصاص می یابد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X