ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محرومیت و جریمه مدیر و مربی کاوه پارسا

محرومیت و جریمه مدیر و مربی کاوه پارسابه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، آرای انضباطی  لیگ دسته دوم و سوم 
دیدار دو تیم پریز درود و شهرداری فیروز اباد روز 7 اردیبهشت ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پریز درود تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و ترقه که موجب وقفه در بازی شد، صورت گرفت. این تیم طبق ماده 79 به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
محرومیت برای تدارکات تیم شهدای ساریمسابقه تیم های عمران شهرداری ساری و شهدای ساری روز 11 اردیبهشت ماه برگزار و از سوی جواد سعیدی-تدارکات تیم شهدای ساری تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و اهانت، رفتار زننده که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند های 4 و 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود در بازیهای پیش رو محروم است.
محرومیت و جریمه برای مربی و مدیر کاوه پارسا ورامینرقابت دو تیم ایرانداد و کاوه پارسا ورامین روز 7 اردیبهشت ماه برگزار شد.به دلیل تخلف و درگیری با مامورین نیروی انتظامی از سوی مهران سهرابی افشار، مربی تیم کاوه پارسال ورامین، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.همچنین به خاطر اعتراضات مکرر به تصمیمات داوری از سوی محسن خانی-مدیر تیم کاوه پارسا ورامین، وی به سه جلسه محرومیت و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.تیم کاوه پارسا ورامین به خاطر فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
لیگ دسته دوم:جریمه نقدی برای مدیر عامل باشگاه رهپویان رضوانشهرمسابقه دو تیم رهپویان رضوانشهر و اکسین البرز روز 12 اردیبهشت ماه برگزار شد. به دلیل تخلفات تماشاگران تیم رهپویان رضوانشهر مبنی بر پرتاب اشیا به سمت داوران و مضروب کردن داور،  این تیم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
سیروس رجا-مدیر عامل باشگاه رهپویان رضوانشهر به خاطر درگیری با ناظر داوری واعتراض به داور و تهمت علیه آنها، طبق بند های 4 و 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
اجرای کلیه آرای صادره فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده