ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشکل واحدهای بحرانی آذربایجان شرقی تا پایان سال حل می‌شود

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در دولت جدید، واحدی تعطیل نشده است گفت: واحد مشکل‌دار داریم که الان همان واحدهای بحرانی ما از ۳۰ تا ۴۰ واحد به ۲ تا ۳ رسیده که در سال ۹۵ مسائل واحدهای باقیمانده را حل می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، اسماعیل جبارزاده، شامگاه شنبه در جلسه اتاق بازرگانی تبریز، با تاکید بر اینکه در آذربایجان شرقی، تفاوتی بین بخش خصوص و دولتی نداریم و دیوارهای بلند بین دو طرف برداشته شده است، اظهار داشت: به عنوان خادم مردم آذربایجان شرقی عرض می‌کنم، در زندان‌های ما تولیدکننده ای به خاطر مسائل مالی زندانی نشده و با همکاری دادگستری، به صنایع مشکل دار مهلت و تسهیلات برای پرداخت بدهی آن‌ها ارائه شده است.

وی با بیان اینکه در آذربایجان شرقی با همکاری تأمین اجتماعی، هیچ کارگر واحدهای بحرانی به دلیل تأخیر در پرداخت بیمه و یا پرداخت نشدن آن، بدون دفترچه بیمه نیست و نخواهد بود، تصریح کرد: در استان، همه مدیران، دادگستری و نمایندگان مجلس دست به دست هم دادیم تا مشکلات را رفع کنیم و بر اساس ارزیابی‌های کشور، استان اول در زمینه حل مشکلات واحدها بودیم، لذا باید در سال 95 نیز شاگرد اول کشور شویم.

آذربایجان شرقی، امسال از نظر تعداد واحدهای احیا شده به عنوان استان برتر معرفی می‌شویم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه استان الگو، یعنی هر آنچه در اقتصاد مقاومتی اجرایی می‌شود، به استان‌های دیگر نیز نسخه عملی آن انتقال یابد، ابراز داشت: با همدلی تولید کننده-مدیران اجرایی و دولت-بخش خصوصی،‌ امسال از نظر تعداد واحدهای احیا شده به عنوان استان برتر معرفی می‌شویم.

جبارزاده، با بیان اینکه در دولت جدید، واحدی تعطیل نشده است، خاطر نشان کرد: واحد مشکل دار داریم که الان همان واحدهای بحرانی ما از 30 تا 40 واحد به 2 تا 3 رسیده که در سال 95 مسائل واحدهای باقیمانده را حل می‌کنیم.

در استان آذربایجان شرقی کسی جرات زیر میزی گرفتن از تولید کننده را ندارد

وی با اشاره به مطالب مطرح شده در دیدار هیئت اعزامی ایران به اتاق بازرگانی آلمان، مبنی بر سختی کار در ایران به دلیل رواج پرداخت زیرمیزی، تصریح کرد: در استان آذربایجان شرقی کسی جرات زیر میزی گرفتن از تولید کننده را نخواهد داشت و اگر چنین باشد، جلوی چنین فسادی را به شدت می‌گیریم و خدمتگزاران هم مصمم هستند ناپاکی‌ها را از سیستم اداری پاک کنند.

استاندار آذربایجان شرقی، ادامه داد: اگر از کسی رشوه‌ای خواسته شد، سیستم نظارتی را مطلع کند و با شدت با این افراد متخلف برخورد خواهد شد.

نگفتیم برجام باعث رشد اقتصادی می‌شود، بلکه تنها سنگ راه رشد را برداشته است

جبارزاده در ادامه، با بیان اینکه منتقدان برجام، بعد از آن، هر آنچه که شایسته و یا ناشایست زده‌اند، افزود: بالاخره سه ماه بر طبل ناکارآمدی برجام زدند، به خاطر خدا و ملت، سه ماه هم سکوت کنند تا در زمینه برجام، دولت به نتیجه برسد.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه نباید به خاطر منافع زود گذر سیاسی، برجام که یک دستاورد ملی است، زیر سؤال برده شود، افزود: مخالفت با برجام، مخالفت با آینده کشور است.

وی خاطر نشان کرد: نگفتیم برجام باعث رشد اقتصادی می‌شود، بلکه تنها سنگ راه رشد را برداشته است و ما باید با تمام توان برای استفاده از این فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X