17 گروه گشت و بازرسی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی تشکیل شد

چاه غیر مجاز مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: به‌ منظور تحقق سیاست‌های ابلاغی در زمینهٔ اقتصاد مقاومتی امسال ۱۷ گروه گشت و بازرسی در این شرکت تشکیل و فعال‌ شده است.

وحید واسطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد با اشاره به اینکه تا سال گذشته تنها پنج گروه گشت و بازرسی توسط این شرکت فعال‌ شده بود اظهار داشت: با تأمین اعتبار مناسب امسال شمار گشت‌های گشت و بازرسی به 17 اکیپ رسیده است.

واسطه با اشاره به افزایش اعتبارات گروه‌های گشت و بازرسی در این شرکت افزود: در سال 94، 325 میلیون تومان اعتبار برای بخش بازرسی مصوب شد که تنها نیمی از این میزان تخصیص پیدا کرد.

وی تصریح کرد: امسال برای نظارت و کنترل میزان برداشت‌های آب از چاه‌ها، چهار اکیپ تشکیل‌ شده و چهار اکیپ نیز کار کنترل کالیبره کردن شمارشگرهای هوشمند چاه‌ها را بر عهده‌ دارند.

به گفته واسطه چهار گروه گشت و نظارت نیز میزان برداشت آب‌های سطحی را بر عهده‌ دارند و برای شناسایی و نظارت بر تخلفات تجاوز به حریم و بستر رودخانه‌ها را کنترل می‌کنند.

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی اظهار داشت: برای نخستین بار یک گروه گشت حفاظت کیفی منابع آب سطحی در استان راه‌اندازی شده است.

وی افزود: این اکیپ با همکاری محیط‌زیست استان برای شناسایی و کنترل عوامل و منابع آلودگی آب فعالیت دارد.

واسطه خاطرنشان کرد: در برنامه ششم توسعه با تقویت گروه‌های گشت و بازرسی تعداد این گروه‌ها در استان به 90 گروه می‌رسد.

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه در این برنامه 115 میلیارد ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «17 گروه گشت و بازرسی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی تشکیل شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X