ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش حسن بیادی به میلیاردر شدن نمایندگان سابق مجلس سواستفاده از موقعیت‌ها عدالت اجتماعی را زیر سوال برده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : حسن بیادی در واکنش به این موضوع که برخی نمایندگان دوره های گذشته میلیاردر شده اند گفت: دستگاههاي نظارتي و قضايي در اين زمينه بايد پاسخگو باشند.

به گزارش انتخاب، طی روزهای اخیر موضوع حقوق های بالای نمایندگان و وزرای دولت به یکی از بحث های اصلی محافل سیاسی و اجتماعی تبدیل شده و این موضوع واکنش های فراوانی را به همراه داشته است.

حسن بیادی دبیر کل جمعیت آبادگران جوان در گفت و گو با نامه نیوز در این رابطه گفت: پرداخت حقوق و مزاياي كاركنان دولت و نهادهاي عمومي و نظامي و كارگري در كشور داراي قوانيني است كه توسط سازمان برنامه و بودجه جهت تأييد به هيأت دولت پيشنهاد و توسط مجلس در زمان ارائه بودجه تصويب ميشود.

وی ادامه داد: البته شايان ذكر است متاسفانه يك نابساماني جدي در پرداختها و دريافتهاي دستمزد و حقوق نهادها و كارمندان دولت وجود دارد كه بعضا تبعيض و سوء استفاده از موقعيت و دور زدن و بي توجهي به قانون مي‌باشد كه عدالت اجتماعي را زير سؤال ميبرد.

به گفته این فعال سیاسی اصولگرا شغل نمايندگي مردم و قانون گذاري و همچنين مشاغل قضاوت و امنيتي در همه جاي دنيا حساس و در بعضي از موارد داراي حقوق مادام العمري مناسب مي‌باشد حتي با امكانات جانبي ديگر مشكل اصلي ميزان حقوق نيست بلكه تبعيض در پرداخت هاست.

وی ادامه داد: براي مثال شما ميتوانيد دو كارمند را بيابيد كه با شرائط مساوي در دوسازمان و يك نوع شغل دريافتهاي گوناگون بي دليل دارند.

بیادی تصریح کرد: متاسفانه سوء استفاده در اكثر سازمانها وجود دارد و تاسف از اينكه فساد اداري در حال نهادينه شدن است. و از قبح آن كاسته شده و كاري نيست كه با تاخير در انجام روبرو نباشد

وی در واکنش به این موضوع که برخی نمایندگان دوره های گذشته میلیاردر شده اند گفت: دستگاههاي نظارتي و قضايي در اين زمينه بايد پاسخگو باشند البته اگر آقاي نكو که این موضوع را مطرح کرده است مدرك دارند از طريق قوه قضايي پيگيري نمايند.

* نامه نیوز

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده