ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گرشاسبي: تهران باید امسال برترین استان در ورزش کشور شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا گرشاسبي ضمن تقدير از مدير روابط عمومي اداره كل به پاس تلاش و برنامه ريزي خوب براي تعامل و جلب رضايت اصحاب رسانه و پيشكسوتان رسانه اي، افزود: همه روابط عمومي هاي هيئت هاي ورزشي، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان، آن قدر در سال۹۴ خوب بودند و رقابت نزديكي داشتند كه انتخاب برترين ها، بسيار سخت بود و از نظر من همه خوب بودند.

وي ادامه داد: هر مديري كه بگويد امكانات و پول نيست و كمبود هست، مطمئن باشيد روابط عمومي آن هم ضعيف است، چرا كه به واقع همه چيز هست و بايد با تلاش و برنامه ريزي بدنبال آن بود، نه اينكه به انتظار امكانات و بودجه بمانيم كه قطعاً چنين چيزي اتفاق نمي افتد.

گرشاسبي تاكيد كرد: ما با دست خالي كار را در اداره كل شروع كرديم و با همكاري عزيزانم در اداره كل و اصحاب رسانه كه تعصب خاصي به استان تهران و نه شخص دارند، ما را حمايت كردند تا جايي كه امروز هم در بخش سرانه فضاهاي ورزشي و هم عناوين قهرماني از جايگاه قابل قبولي برخورداريم، به گونه اي كه سال۹۳ امتياز اداره كل در ارزيابي عملكردها ۱۵۳۹ بود، در حالي كه تا امروز بالاي۲۰ هزار امتياز كسب كرده ايم.

وي ضمن ارائه آماري از روند رو به رشد ورزش پايتخت در زمينه هاي مختلف، گفت: تهران در سال ۹۵ با اين عناويني كه كسب كرد بايد در بين استان هاي كشور اول شود و كسب ۱۱ سهميه المپيك ريو و ۸ سهميه پاراالمپيك۲۰۱۶ تائيدي بر اين مدعاست. همچنين در بخش عمراني نيز به همت همكارانم، ۱۲ پروژه ورزشي را در دهه فجر سال۹۴ به بهره برداري رسانديم، ۶۲ هزار و ۸۰۶ متر مربع با هزينه ۳۰ ميليارد تومان به سرانه فضاهاي ورزشي اضافه شد و ۲۲ ميليارد هم از طريق شهرداري ها و بيرون سيستم، آورده داشتيم.

مشاور وزير از افتتاح پروژه هاي بزرگ در آينده نزديك خبر داد و افزود: تا پايان سال ۳۰ پروژه ديگر را به بهره برداري مي رسانيم كه مي توان به استاديوم هاي ۵ هزار نفري اسلامشهر، پاكدشت و .... اشاره كرد. در اين بين خيلي از پروژه ها را كه از ما گرفته و سند هم زده بودند، پس گرفتيم و ۲۶۰ ميليارد تومان از امكانات و مجموعه هاي برباد رفته كه به نام افراد سند خورده بود، برگردانده شد و به نام اداره كل ورزش و جوانان استان تهران سند زده شد.

وي گفت: بپذيريم دراين مسئوليت ها كه با استانداردها فاصله دارد و بودجه ها كافي نيست، بايد براي پيشرفت ورزش، كوچكي كرد و نه عرض اندام و بداخلاقي تا جوانان ما با ورزش قهر نكنند و به جاي افتخار آفريني، بر سفره اعتیاد ننشينند.

در اين مراسم از مديران روابط عمومي استان هاي قزوين(عزيزي)، قم(معارف وند)، البرز(منجيري) و سمنان(كردي) تجليل شد.
روابط عمومي هاي برتر و مديران آنها بدين ترتيب تقدير شدند:
روابط عمومي هاي برتر حوزه و ادارات:
شهرري(معصومه حيدري)، پرديس(عاطفه دارا درخشان)، ملارد(فريبا كياني)، پاكدشت(معصومه شكوري)

روابط عمومي هاي قابل تقدیر حوزه و ادارات:
اسلامشهر(آرزو آقازاده)، شمالشرق(الهام علیپور)، شمالغرب(آنيتا صفا)، شميرانات(اميرحسين كاظمي)، شهريار(مهدي احمدي)، جنوبشرق(زهره بهرامي)، جنوبغرب(شیوا محمودی)

روابط عمومي هاي برتر هيات هاي ورزشي:
كاراته(نسترن مرداني)، پزشكي (مريم مقدم)، ورزشهاي پهلواني(حسين شيرازي مقدم)، ژيمناستيك(بهاره سلطاني)، كشتي(محمد جيرودي)، واليبال(سروش واعظي)

روابط عمومي هاي قابل تقدیر هيات هاي ورزشي:
تيراندازي(سميه حسن زاده)، پینگ پنگ، چوگان(محمد علي زارع)، اسكي (پيام نظر)، نجات غريق(طاهري)، جودو(محمدحسين چگيني)، همگاني(عطيه حيراني).

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده