بازگشت مجدد واحدهای راکد به چرخه فعالیتپرداخت مطالبات کارکنان مجتمع آلومینیم المهدی‌ در کمترین زمان ممکن‌

علی یزدانی معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت کارگران را ارکان اصلی تولید کشور دانست و گفت: مطالبات کارکنان مجتمع آلومینیم المهدی هرمزگان در کمترین زمان ممکن باید تادیه شود.

علی یزدانی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در بندرعباس با اشاره به سیاست‌های اصل 44 اظهار داشت: این سیاست‌های اصل 44 ابلاغی توسط مقام معظم رهبری بسیار کار سنجیده و مفید است، اما این سیاست‌ها آنچه در دولت قبل اجرا شد، متاسفانه وضعیت مناسبی نبود و بسیاری از واحدهایی که سهام آنها واگذار شد بعضا منجر به تعطیلی و کاهش بهره‌وری شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اقدام دولت جدید برای  بازگشت مجدد واحدهای راکد به چرخه فعالیت و افزایش بهره‌وری و به روز رساندن ظرفیت تولیدی آنها خبر داد و تصریح کرد: این اقدامات از جمله سیاست‌هایی است که توسط دولت یازدهم با جدیت تعقیب و پس از آماده‌سازی، این واحد ها مجددا به مردم واگذار می‌شود.

یزدانی در ادامه تاکید کرد:  اما واگذاری واحدهای صنعتی در قالب اصل 44 سیاست درستی بوده که باید حتما استمرار پیدا کند.

وی ‌در خصوص مشکلات پیرامون واگذاری مجتمع آلومینیم المهدی هرمزگان بیان داشت: این مجتمع هم جزو شرکت‌های مشمول اصل 44 بود که بایستی واگذار می‌شد، که البته در واگذاری این مجتمع ایراداتی هم وجود داشت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در زمینه بررسی مشکلات واگذاری مجتمع آلومینیم المهدی افزود: پرداخت حقوق کارکنان تکلیف هر شرکت، چه خصوص و چه دولتی است که از حقوق مسلم افراد محسوب می‌شود.

یزدانی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر تادیه مطالبات کارکنان مجتمع آلومینیم المهدی هرمزگان در کمترین زمان ممکن،گفت: دولت به تسریع مطالبات کارکنان تلاشگر و زحمتکش که  از ارکان اصلی تولید کشور هستند، توجه دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت مجدد واحدهای راکد به چرخه فعالیتپرداخت مطالبات کارکنان مجتمع آلومینیم المهدی‌ در کمترین زمان ممکن‌» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X