ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وجود۶۲واحدتعطیل درشهرکهای صنعتی لرستانبانک‌ها به کمک تولیدبیایند

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد غضنفری شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان در سخنانی با اشاره به تعداد واحدهای راکد مستقر در شهرکهای صنعتی استان اظهار داشت: در حال حاضر ۶۲ واحد راکد در شهرکهای صنعتی استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه باید مشکلات واحدهای اقتصادی راکد و نیمه تعطیل لرستان به حداقل ممکن برسد عنوان کرد: مصوبات ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان باید از سوی بانکها و همچنین دستگاههای اجرایی استان اجرایی شوند.

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم پیگیری برای اجرایی شدن مصوبات این ستاد از سوی دستگاههای اجرایی استان تصریح کرد: بنا نیست ما در این ستاد مصوبه ای داشته باشیم اما اقدامات لازم برای اجرایی شدن آن نداشته باشیم.

غضنفری با تاکید بر اینکه اجرای مصوبات این ستاد یک برنامه زمانبدی مشخص باید داشته باشند گفت: به طور حتم همکاری برای اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیل از موارد ارزیابی عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی خواهد بود.

وی با تاکید بر لزوم فعال بودن دبیرخانه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان تصریح کرد: این دبیرخانه باید مسیر و روند اجرای مصوبات این ستاد را پیگیری کرده و نسبت به ارزیابی اقدامات صورت گرفته اقدام کند.

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان طی امسال اولین مصوبات ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان مربوط به شهرستان دلفان بوده است گفت: متاسفانه تا کنون در این شهرستان برای اجرای مصوبات یاد شده اقدامی صورت نگرفته و دبیرخانه ستاد باید پیگیری لازم در رابطه با چرایی اجرایی نشدن این مصوبات داشته باشد.

غضنفری بیان داشت: دبیرخانه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان باید ظرف مدت زمان یک هفته نسبت به بررسی علت به سرانجام نرسیدن مصوبات شهرستان دلفان اقدام کند و گزارش آن را به صورت شفاف ارائه دهد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم همکاری بانکهای در حوزه تولید استان تاکید کرد. بیان داشت: بانکها بر اساس بخشنامه ستاد رفع موانع تولید نباید بدهی معوق و چک برگشتی واحدها را در رابطه با پرداخت تسهیلات به آنها مذنظر قرار دهند.

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان تصریح کرد: به طور حتم آثار اجرای این بخشنامه از سوب بانکها مورد رسد ما قرار خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده