ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

5 توصیه اشتباه در جهت کات عضله -آکا

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام

آکاایران: ۵ توصیه اشتباه در جهت کات عضله

 

,کات عضله,[categoriy]

5 توصیه اشتباه در جهت کات عضله

5 توصیه اشتباه در جهت کات عضله -آکاکات عضله

آکاایران: 5 توصیه اشتباه در جهت کات عضله

 

به گزارش آکاایران: تمرینی که در اوایل روز انجام شود فرقی با تمرینی ندارد که در اواخر روز انجام شود

 

 
اشتباه ۱: با شکم خالی تمرین کنید تا چربی بیشتری بسوزانید
در یک کاهش چربی موثر، کالری ها باید در طی روز سوخته شوند، چگونه و چرای آن زیاد مهم نیست و مهم نیست که شب یا روز باشد. بنابراین تمرینی که در اوایل روز انجام شود فرقی با تمرینی ندارد که در اواخر روز انجام شود. مطالعات نشان میدهند که متابولیسم افزایش یافته به موجب تمرین آیروبیک به صورت واقعی بعد از صرف یک وعده غذایی حجیم، کاهش می یابد که احتمالاً به این معنا است که انرژی بیشتری صرف هضم غذا در مقایسه با آن چیزی می شود که به منظور مرمت عضله استفاده می شود.

 
اشتباه ۲: تمرین بیشتر بهتر است
جلسه های تمرینی بیشتر به معنای کسب منافع بهتر نمی باشند. در مورد تمرین و جلسات تمرینی هم همیشه سطح و توالی مورد نیاز در کسب نتایج موثر است. بعد از این که به این سطح رسیدیم، تمرین بیشتر می تواند تأثیر مخالف داشته باشد. در این حالت به بدن اجازه داده نمی شود تا به جبران استرس حاصل از تمرین بپردازد که این می تواند بر روی نتایج شما اثرات مضر داشته باشد.

 
اشتباه ۳: بعد از توقف تمرین، عضله تبدیل به چربی می شود
این غیر ممکن است! عضله و چربی، دو نوع بافت متفاوت در بدن می باشند و شما نمی توانید هیچ کدام از آنها را به دیگری تبدیل کنید. مثل این که کسی ادعا کند می تواند آب را به شیر تبدیل کند. اگر شما از تمرین کردن دست بکشید یا که به صورت موقت آن را کنار بگذارید، سایز عضلات تحلیل می-روند اما هرگز ناپدید نمی شوند تا چربی ها جایگزین آنها شوند. چربی ها، کالری های اضافی هستند که سوخته نمی شوند در نتیجه تحت عنوان چربی اندوخته می شوند.

 

,کات عضله,[categoriy]

5 توصیه اشتباه در جهت کات عضله

شدت تمرین را نمی توان به وسیله حجم عرقی که می ریزید تعیین کرد

 

 
اشتباه ۴: اگر عرق نکرده اید، پس به اندازه کافی کار نکرده اید
عرق کردن، تدبیر بدن به منظور خنک کرد آن می باشد. فاکتورهای مختلفی بر روی دمای بدن تأثیر دارند. فاکتور هایی نظیر: دمای اتاق، انواع تمرین های انجام شده، سطح چربی بدن، لباس و شدت تمرین در این مسئله موثر هستند. پس شدت تمرین را نمی توان به وسیله حجم عرقی که می ریزید تعیین کرد. البته شخصی که به خوبی تمرین کند زیاد هم عرق می کند؛ زیرا بدن در این حالت مترصد تنظیم گرمای بدن به صورت با قاعد می باشد.

 
اشتباه ۵: قبل از تمرین، قند بخورید تا سطح انرژی تان را بالا ببرید
هضم قند منجر به هدایت یک خیز سریع در سطح قند خون می شود. این خیز سریع، ترشع انسولین را تحریک می کند که سریعاً به بر طرف کردن قند اضافی در سیستم خون کمک کند که اغلب این مسئله بر عکس، سبب می شود تا سطح قند خون دچار افت شود.

فیتنس

برنامه بدنسازی

 

 

 

این مقالات را ببینید

 

برنامه بدنسازی افزایش حجم

آنچه واقعاً در مورد کراتین اهمیت دارد!

[ منبع این خبر سایت آکاایران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده