ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کشف سر یک خوک مقابل ستاد انتخاباتی مرکل

افرادی ناآشنا سر یک خوک همراه با عباراتی توهین آمیز را جلوی یکی از ستاد های انتخاباتی مرکل در شهر بندری "اشترالزوند"، در شمال ایالت " مکلنبورگ-فورپومرن" قرار دادند. خبرگزاری تسنیم: پلیس آلمان صبح امروز سر یک خوک همراه با عبارات موهن علیه مرکل را مقابل یکی از ستادهای انتخاباتی وی در شهر بندری "اشترالزوند"، در شمال ایالت " مکلنبورگ-فورپومرن" آلمان پیدا کرد.

به گزارش هفته نامه "اشپیگل"، افرادی ناآشنا سر یک خوک همراه با عباراتی توهین آمیز را جلوی یکی از ستاد های انتخاباتی مرکل در شهر بندری "اشترالزوند"، در شمال ایالت " مکلنبورگ-فورپومرن" قرار دادند.

پلیس آلمان از پیدا کردن این سر خوک همراه با عبارات توهین آمیزی علیه مرکل در صبح روز شنبه حوالی ساعت 05:40 دقیقه خبر داده است. پلیس از ارائه جزئیات بیشتر در این باره خودداری کرد.

تا کنون هنوز هیچ مظنونی در این ارتباط دستگیر نشده است. پلیس جنایی آلمان به دلیل توهین و افترا به صدر اعظم آلمان و همچنین نقض قانون اختیار لاشه در این باره تحقیق می کند.

مرکل از سال 1990 تا کنون نماینده شهر اشترالزوند واقع در حاشیه دریای بالتیک در پارلمان آلمان است. صدر اعظم آلمان از سال گذشته در معرض انتقادهای شدیدی به دلیل سیاست پناهندگان خود قرار گرفته است و اینکه آیا این حادثه به این مسئله مربوط می شود هنوز مشخص نیست.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X