ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عروس خانم وقتی دستپاچه می شود! +تصاویر -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: به گزارش آکاایران: در این دنیای پهناور افراد سعی می نمایند مراسم خواستگاری خود را برای همیشه جاودانه نمایند.از کبری و صغری چیدن جملات کنار هم گرفته تا انتخاب مکان همه برای فرد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.برخی مراسم خواستگاری خود را در دو ماراتن به انجام می رسانند و برخی از آقایان سعی می نمایند پس از کتک خوردن مفصل در صحنه تصادف مراسم خواستگاری برگزار نمایند.

هر چه هست بیانگر اهمیت لحظه ماندگار بله گفتن عروس خانم است.

جیمز اسمال وود 29 ساله تصمیم گرفت با قدری “بله”گرفتن عروس خانم را متفاوتر برگزار نماید.او بنر بزرگی را روی کامیون خود نصب نمود و سپس جمله”تانیا با من ازدواج می کنی؟”را رویش نوشت. سپس در حالی که در مسیر عبور نامزدش حرکت می نمود ایستاد و زانو زد و جواب بله را گرفت.

تانیا خانم می گوید:هنگامی که کارم تعطیل شد و به سمت خانه می رفتم جیمز ماشین را کنارم نگه داشت و از من خواستگاری نمود.جلو خنده ام را نمی توانستم بگیرم.شگفت زده و دستپاچه شده بودم.خیلی از اهالی ساندرلند گوشهای خود را تیز می نمودند تا ماجرای بله گرفتن مرا گوش دهند.داماد می گوید:ایده های زیادی در خصوص نحوه بله گرفتن به ذهنم می رسید اما یکباره خواستگاری با کامیون در ذهنم جرقه زد.

,عروس, مراسم خواستگاری, روشهای جالب خواستگاری,[categoriy]

عروس خانم وقتی دستپاچه می شود تصاویر

عروس خانم وقتی دستپاچه می شود! +تصاویر -آکاعروس, مراسم خواستگاری, روشهای جالب خواستگاری, جالبترین مراسم خواستگاری,

آکاایران: عروس خانم وقتی دستپاچه می شود! +تصاویر

 

,عروس, مراسم خواستگاری, روشهای جالب خواستگاری,[categoriy]

عروس خانم وقتی دستپاچه می شود تصاویر

 

,عروس, مراسم خواستگاری, روشهای جالب خواستگاری,[categoriy]

عروس خانم وقتی دستپاچه می شود تصاویر

 

 دیلی خبر

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده