ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بخش خصوصی برای فعالیت نیازمند حمایت است حمایت از بخش خصوصی اولویت اصلی استان همدان‌

محمودی مدیرکل اقتصادی همدان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان با اعلام اینکه بخش خصوصی برای فعالیت نیازمند حمایت است، گفت: حمایت از بخش خصوصی در اولویت دولت و استان همدان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سیدناصر محمودی عصر امروز در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی و همایش اقتصاد و سرمایه همدان اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های اصلی وزارت امور اقتصادی و دارایی توسعه، توانمندسازی و حمایت از واحدهای بخش خصوصی است که برگزاری این نمایشگاه در راستای این سیاست‌ها بوده است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌ها و اهداف وزارت امور اقتصادی و دارایی حمایت از بخش خصوصی است، عنوان کرد: دولت در راستای اقدام و عمل و داشتن نقش کلیدی در این زمینه، اجرای پروژه‌های اولویت‌دار را در دستور کار قرار داده است.

محمودی بیان کرد: در شرایط جاری اقتصاد ایران و تحولات صورت گرفته اخیر از جمله به فرجام رسیدن برجام، مسئولیتی بسیار سنگین بر دوش مدیران دولتی است که باید با عزم به آن عمل کنند.

وی با اعلام اینکه برگزاری این نمایشگاه در راستای اقدام و عمل و معرفی توانمندی‌های استان همدان است، گفت: در شروع فعالیت با چالشی بزرگ مواجه بودیم چراکه این نمایشگاه برای نخستین بار در ایران بوده و رویدادی در این سطح شکل نگرفته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان بیان کرد: در راستای بها دادن به بخش خصوصی، توسعه کارآفرینی و استقبال از نخبگان وارد کار در این زمینه شده و برنامه‌هایی را در این زمینه تعریف کردیم.

وی اظهار داشت: تلاش ویژه‌ای شد تا در زمینه توانمندسازی بخش خصوصی وارد عمل شده و اقداماتی را در این زمینه داشته باشیم تا بتوان به اهداف و اولویتهای تعیین شده در حوزه اقتصاد و بخش خصوصی دست پیدا کرد.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های مرتبط در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان همدان حضور فعالانه داشته باشند، افزود: بازنگری و بازبینی در زمینه فرصت‌های سرمایه‌گذاری همدان در در دستور کار قرار دارد تا نقشه راه مناسبی که منجر به تولید ثروت و اشتغال می‌شود را تدوین کنیم.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X