ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاهده توله ی ماده یوزپلنگ تلف شده+عکسvar isVideo = false
if (isVideo) { $(".large-image").hide(); }
$(document).ready(function () {
$('video').each(function() {
var o = $(this);
var img = o.attr('poster') || '';
var fl = o.attr('src') || o.find('source').attr('src');
jwplayer($(this).attr('id')).setup({
file: fl,
image: img,
width: "100%",
aspectratio:"4:3",
});
});

if (isVideo) {
var det = $(".item-meta").detach();
det.insertBefore(".intro-text");
}
});
توله متعلق به یوزپلنگی که چند روز قبل در تصادف جان خود را از دست داده بود، مشاهده شد. بعید به نظر می رسد که این توله یوزپلنگ بدون حمایت مادر بتواند به شکار و زندگی در طبیعت ادامه دهد.


توله یوزپلنگ ماده تلف شده در جاده سمنان شاهرود سبزواربه گزارش مهر، بعد از حادثه مرگ یک یوزپلنگ ماده بر اثر برخورد با خودروهای عبوری در جاده سمنان – مشهد در چهارشنبه شب، با تلاش محیط‌بانان و جمعی از داوطلبان از مردم شهرستان شاهرود سرانجام توله همراه یوز مادر کشته شده مشاهده شد.

تلاش‌ها برای جلوگیری ورود این یوز به جاده ادامه دارد، البته این کار ١٠٠ درصد بازدارنده نیست چرا که در تاریکی شب امکان عبور آن از بین خط محافظین وجود دارد.

از هم اکنون نیز امکان دور کردن این یوز از جاده و پایش آن برای موفقیتش در شکار در حال انجام است و در صورت عدم موفقیت، راهکارهای ممکن بررسی خواهد شد.

آن گونه که پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران اعلام کرده است این توله یوزپلنگ حدودا ۱۰ ماهه است و بعید به نظر می‌رسد بدون حمایت مادر بتواند به شکار و زندگی در طبیعت ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، یک یوزپلنگ ماده ایرانی چهارشنبه شب گذشته در محور سبزوار به شاهرود در اثر تصادف تلف شد. این محور تقریباً هر ساله جان یک یوزپلنگ ایرانی را گرفته است.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده