ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرکت پتروشیمی شازند حمایت مالی از تیم استقلال اهواز را تکذیب کرد

این بیانیه در پی انتقاد برخی از گروههای فضای تلگرام از این شرکت به خاطر آن چه عدم حمایت از ورزش شازند و استان مرکزی و هزینه کرد اعتبارات در نقاط دیگر عنوان شده، صادر شده است.
در این بیانیه آمده است: ظاهرادر خصوص درج نام این شرکت بر روی لباس استقلال خوزستان این سوء تفاهم پیش آمده که شرکت پتروشیمی شازند اسپانسر تیم مذکو شده در صورتی که موضوع به این صورت نیست.
این بیانیه افزوده است: این شرکت هیچگونه قرارداد اسپانسری با تیم یا باشگاه یاد شده ندارد، بلکه موضع از این قرار است که در حال حاضر سهام باشگاه استقلال خوزستان متغلق به بانک ملی ایران است و شرکت پتروشیمی شازند نیز یکی از شرکتهای زیرمجموعه این بانک است و بانک جهت استفاده تبلیغاتی از این موقعیت، نام شرکت پتروشیمی شازند را بر روی پیراهن تیم درج کرده است.
روابط عمومی پتروشیمی شازند افزوده است: با توجه به اینکه نام شرکت پتروشیمی شازند و به تبع آن نام شازند بدون پرداخت هزینه در چنین مسابقه با اهمیتی منعکس و مطرح شده، این امر موجب افتخار این شرکت و به تبع آن شهرستان شازند و استان مرکزی است و بهتر است با دید مثبت به این موضوع نگاه شده و از جو سازی های منفی خودداری شود.
مجتمع پتروشیمی شازند یکی از طرحهای زیربنایی و مهم کشور است که در راستای سیاست های کلی توسعه صنایع پتروشیمی و با اهداف تامین نیاز داخلی کشور و صادرات ایجاد و به بهره برداری رسیده است.
این طرح در سال 1363 به تصویب رسید و پس از طی مراحل طراحی، مهندسی و نصب، فاز اول آن در سال 1372 در مدار تولید قرار گرفت.
در ادامه کار به منظور بهبود مستمر و تولید بیشتر و متنوع تر، واحدهای دیگر مجتمع تکمیل و واحد اتوکسیلات بعنوان آخرین واحد مجتمع در سال 82 راه اندازی و در مدار تولید قرار گرفت.
از سال 1379 همزمان با تکمیل واحدها، طرح و توسعه مجتمع با هدف افزایش ظرفیت واحدها به تصویب رسید که فاز اول آن در مهرماه سال 1384 و عملیات اجرایی فاز دوم در تابستان سال 1386 به انجام رسید. ظرفیت کامل تولید این مجتمع پس از انجام طرح توسعه یک میلیون و 469 هزار تن در سال است.
6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده