ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماهنامه تخصصی تئاتر منتشر شد

به گزارش عصر شنبه گروه فرهنگی ایرنا، در این شماره یادداشت هایی چون «ارداویراف نامه، باز گفت من از یک اثر تاریخی» و «طربنامه در فضایی بین زمین و آسمان» هر دو از استاد بهرام بیضایی، «گذری بر هنر درمانی» نوشته مجید امرایی، «تغییر دادن کار آسانی نیست» به قلم حمید کیانیان، «اصول و تئوری نمایش درمانی» ترجمه آرزو احمدی، «رابیندرانات تاگور: من ایرانیم ...» از زنده یاد ابراهیم پور داوود، «نمایش درمانی ادغام روش های اجرایی درام با تئوری های روانشناسی» نوشته مجید امرایی، «تئاتر یک سمفونی زنده و هماهنگ» در گفت و گو با وودی آلن کارگردان و نمایشنامه نویس بزرگ آمریکایی از جمله آثار منتشر شده در ماهنامه تیاتر است.
همچنین مطالبی چون «وقایع اتفاقیه یک نمایش درمانی از زبان یک مادر»، «مروری بر روند رشد تکاملی تماشاگر در تئاتر» به قلم سیدمحمد امین اصلانی، «تاریخچه استفاده از ژست در بازیگری» به قلم زیباعلی اصفهان پور و «موسیقی درمانی راهی برای تسهیل عملکردها» از مجید امرایی در این ماهنامه دیده می شود.
در این شماره از ماهنامه تخصصی تئاتر، برای نخستین بار نمایشنامه ای جدید تحت عنوان «نخستین آتش بازی» نوشته الکس برون با ترجمه آرزو احمدی منتشر شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی ماهنامه تخصصی و هنری تئاتر، پنجمین شماره این نشریه را می توانید از دکه های روزنامه فروشی تهیه کنید.
فراهنگ**9362**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده