ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پست ضرغامی برای تربیت فرزندان +عکس

ضرغامی عنوان کرد: بچه‌ها در سنین کودکی، به شدت به بازی‌های جمعی به ویژه از نوع فیزیکی نیاز دارند، جسم و روحشان از این طریق تغذیه می شود. خبرگزاری فارس: عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در صفحه شخصی‌اش مطلبی را با عنوان «بچه ها تنهان ...» منتشر کرد.

وی با انتشار تصویر زیر نوشت:

 پست ضرغامی برای تربیت فرزندان +عکس

ایشون حسین آقا نوه ی بزرگ ماست. از وقتی برادرش ابوالفضل (صاحب خمیازه خودمان!) آمده، به طور طبیعی کمتر از گذشته مورد توجه و رسیدگی است.
خوشبختانه پدر و مادرش توانسته اند ،با اعمال روش های تربیتی تجربه شده ، بین او و برادرش انس و الفت برقرار کنند.
او نسبت به ابوالفضل حسادت نمی کند و دائم مراقب اوست.. تا اینجا خیلی خوب است.
یک بار بردمش پارک، بیشتر برای حال خودم خوب بود تا او!
بچه ها در این سنین، به شدت به بازی های جمعی به ویژه از نوع فیزیکی نیاز دارند. جسم و روحشان از این طریق تغذیه می شود.
ما خودمان آش دهن سوزی نشدیم ولی با همین بازی ها مثل گل کوچک، هفت سنگ و الک دولک بزرگ شدیم. هزینه هم نداشت.
امروزه بچه ها بیشتر از هر زمانی تنها هستند. سبک های زندگی تحمیلی و سلولی و ایزوله و خطرات آسیب های اجتماعی از نوع مدرن آن، بچه ها را بی پناه و تنها کرده است.
به اعتقاد من، آموزش و پروش باید پیشگام باشد. محیط های مدارس با مربیان مورد اطمینان و اعتماد خانواده ها به آن می تواند تا حد زیادی مشکل را حل کند

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده