ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تسریع درانجام پروژه های شهرداری مهمترین اصل درجذب سرمایه گذار است

به گزارش خبرنگار مهر٬ متین عاشوری بعدازظهر شنبه با حضور در اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان در مورد شناسایی چالش ها و چشم اندازهای جذب سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی استان با محوریت مدیریت و عمران شهری، اظهار کرد: در راستای تحقق جذب سرمایه بخش خصوصی و عمومی٬ اصلاح فرایندها٬ حمایت از سرمایه گذار٬ تسهیل گری و تسریع در پروژه های سرمایه گذاری بعنوان مهمترین اصول در جذب سرمایه مورد توجه قرار دارد.

وی گفت: در راستای این مهم٬ شهرداری رشت در نظر دارد با مشارکت بخش خصوصی ٬زمینه های توسعه شهر را به صورت یک فرآیند درآورد.

مدیر دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت  فرایند توسعه شهر را به صورت یک فرایند برد - برد اعلام و تصریح کرد: این فرایند برد برد در حوزه های فرهنگ٬  هنر٬ سلامت و خوراک شناسی بر اساس ظرفیت های موجود در شهر رشت فراهم است.

عاشوری با بیان اینکه دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت هدایت و بکارگیری سرمایه های بخش خصوصی با هدف تامین منابع پایدار را برای توسعه زیر ساخت های شهری به عهده دارد خاطر نشان کرد: تلاش در جهت رفع اهداف کوتاه مدت٬ میان مدت و بلند مدت نیز در دستور کار قرار دارد‌ .

وی گفت: این مهم گامی در جهت دستیابی به والاترین هدف که گسترش و ارتقای خدمات رسانی به شهروندان است برداشته می شود.

مدیر دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت بیان کرد: شهرداری علاوه بر فراهم کردن زیر ساخت های اداری و اجرایی از جمله برنامه ریزی برای تاسیس سازمان سرمایه گذاری ٬ عقد قرار داد با مشاوران مجرب کشوری و همچنین استفاده از بازاریابان حرفه ای برای جذب سرمایه بخش خصوصی به شناسایی و تهیه فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقدام کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده