ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

22 پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین ابطال شد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد قزوین، محمود رضا طاهری روز شنبه افزود: در آخرین کمیته علائم برگزار شده، 17 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و یک پروانه استاندارد تشویقی و چهار گواهینامه تایید نوع موتورسیکلت ابطال شد.
طاهری اضافه کرد: این ابطال ها مربوط به فرآورده های آجر رسی، سنگدانه ریز و درشت در صنعت ساختمان، سدیم هیپو کلریت در صنعت شیمیایی، گواهینامه تایید نوع موتورسیکلت در صنعت خودرو و نیرو محرکه، گواهی انطباق برچسب مشخصات فرش ماشینی در صنعت نساجی، همبرگر خام منجمد، قند کله شکسته، شکر سفید در صنایع غذایی و یک پروانه تشویقی مربوط به محصول سالم خیار درختی بوده است.
مدیرکل استاندارد قزوین یادآور شد: از آنجایی که استفاده از علامت استاندارد در زمان ابطال و تعلیق بر روی کالاهای مربوطه جرم محسوب می شود در زمان ابطال یا تعلیق پروانه استاندارد، نظارت کارشناسان استاندارد بر واحدهای تولیدی مربوطه افزایش می یابد تا از وقوع تخلف های احتمالی جلوگیری شود.
طاهری در ادامه از صدور پنج پروانه کاربرد علامت استاندارد برای کالاهای واحدهای تولیدی استان خبر داد و گفت: در فروردین ماه امسال پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای فرآورده های شیر پاستوریزه کم چرب و پر چرب با نام تجاری شیرنگ، کره پاستوریزه با نام تجاری ایلیکا در صنعت غذایی و پوشرنگ روغنی براق با نام تجاری آرنگ شیمی در صنایع شیمیایی و بتن آماده در صنایع ساختمانی و پروفیل U.P.V.C با نام تجاری سکو موافقت شد.
3013/ 6128

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده