ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه ویژه پلیس برای برخورد با باندهای فساد سازمان یافته

برنامه ویژه پلیس برای برخورد با باندهای فساد سازمان یافته جامعه > پلیس - ایسنا نوشت: فرمانده نیروی انتظامی با بیان‌ اینکه بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی برای فرماندهان است، گفت: این مجموعه با چشمانی باز تصویری از واقعیت ها را نشان داده و به منزله چشمان فرماندهی است.

سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استانها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان، گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راه گشای مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه قاچاق کالا لطمه‌ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد زد و باعث بیکاری و رکود کارخانه ها می‌شود، افزود: در این زمینه دستگاه های مسئول باید به صحنه بیایند و سهم خود را مشخص و به آن عمل کنند.

اشتری با اشاره به مبارزه همیشگی نیروی انتظامی با مواد مخدر گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه ای برای برخورد با معتادان متجاهر و اعتیاد ، کاهش تصادفات و تلفات جاده ای و برخورد با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت.

فرمانده ناجا با بیان اینکه در نگاه فرماندهی کل قوا به عنوان رهبر و پدر امت، حتی یک نفر نیز نباید در جاده ها کشته شود، گفت: در این بین روسای بازرسی باید ببینند اهداف سازمان به پیش می رود یا خیر و نتیجه را به اطلاع فرمانده برسانند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه روسای بازرسی باید کارشناسانه به کارها توجه کنند، گفت: نباید هیچ گرایش و انگیزه شخصی در کار بازرسان باشد تا خدای نکرده در حق کسی ظلمی صورت بگیرد.

وی به فعالیت قرارگاه پیشگیری و صیانت از کارکنان اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنید تا در راستای اهداف این قرارگاه پیش بروید و بدانید که ما به دنبال پیشگیری و صیانت کارکنان هستیم تا نتیجه آن به سلامت سازمان بیانجامد.

فرمانده ناجا خطاب به روسای بازرسی سراسر کشور، گفت: شناسایی افراد شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهند و برای هریک از مسئولان و مدیران جایگزینی مناسب در مواقع اضطرار داشته باشید.

سردار اشتری ادامه داد: سامانه 197 که پل ارتباطی میان پلیس و مردم است باید تقویت و تماس های دریافتی در اسرع وقت رسیدگی و منجر به نتیجه شود تا مردم بدانند که ما پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستیم.

فرمانده ناجا گفت: روسای بازرسی باید بر اساس شاخص ها و تحقیقات به این نتیجه برسند که چه شخصی باید در چه جایگاهی خدمت کند و چه کسی مناسب جایگاه انتخاب شده نیست.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: حسین اشتری - نیروی انتظامی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده