ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرماندار گرمی خواستار افزایش سهیمه بیمه کشاورزان و کارگران منطقه شد

میرعلی رحیمی زاد روز شنبه در نشستی با معاون بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: حدود 70 درصد جمعیت این شهرستان روستایی بوده و کشاورزی و دامپروری عمده مشاغل ، درآمد و تامین معاش حدود 50 هزار نفر جمعیت این شهرستان است.
او با انتقاد از حذف تعدادی از بیمه شدگان کشاورزی توسط تامین اجتماعی استان از بیمه کشاورزی افزود: با در نظر گرفتن جمعیت بالای روستایی و تعدد روستاهای این شهرستان سهمیه بیمه کشاورزان و کارگران شهرستان گرمی باید افزایش یابد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری گرمی ، سعید بشرخواه معاون بیمه ای تامین اجتماعی استان نیز گفت: 18
هزار نفر زیرپوشش بیمه کشاورزی استان قرار گرفته اند و به دلیل محدودیت سهمیه استان و ابلاغ قانون نظارت بر بیمه کشاورزان ، بیمه کشاورزان با بازرسی از کارگاه بیمه شده که همان مزارع و محل سکونت کشاورزان است انجام می شود.
بشرخواه با بیان اینکه با پیگیری های فرماندار گرمی حذف بیمه شدگان کشاورزی گرمی از شش ماه پیش متوقف شده نسبت به افزایش سهمیه بیمه کشاورزی و کارگری این شهرستان در سال جاری قول مساعد داد.
پنج هزار نفر از کشاورزان شهرستان گرمی در قالب یک هزار و 800 کارگاه کشاورزی زیرپوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته اند که در شش ماه گذشته 300 نفر از بیمه شدگان از لیست بیمه کشاورزی حذف شده است.
گرمی مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده