ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اجرای طرح ضربتی جمع آوری وانت بارها و چرخ دستی ها در جنوب شهر

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 گفت: همزمان با آغاز فصل گرما فعالیت مقابله با سد معبر وانت بارها و چرخ دستی ها در اولویت ویژه فعالیت های اجرایی این حوزه قرار گرفته است. آفتاب : به گزارش میزان، مسعود سلیمی گفت: مقابله با وانت بارها طی یک برنامه ویژه در معابر اصلی و راسته های تجاری سطح منطقه آغاز شده است و شهروندان نیز می توانند درصورت مشاهده هرگونه سد معبری از طریق تماس با سامانه 137 در جمع آوری و رفع آنها با شهرداری همکاری کنند.

این مسئول همچنین به برخورد با موتورسیکلت فروشی های متخلف اشاره و تصریح کرد: مغازه های موتور فروشی که باعث مسدود شدن راه عابران پیاده می شوند از سوی شهرداری این منطقه اخطار قانونی دریافت می کنند.

به گفته سلیمی این مغازه ها بدون توجه به حقوق شهروندی باعث ایجاد سد معبر می شوند که در صورت عدم توجه به اخطار شفاهی، کتبا به آنها اخطار داده می شود . در همین راستا با همکاری اداره ساماندهی این حوزه تاکنون از سدمعبر 5 مورد موتورسیکلت فروشی با اخطار کتبی و اجرای رأی جلوگیری شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح مبارزه با چرخ های بازیافت غیر مجاز نیز در سطح منطقه به شکل مستمر انجام می شود از شهروندان درخواست کرد پسماندهای تفکیکی خود را تحویل خودروهای ملودی بازیافت داده و از همکاری با عوامل غیر مجاز خودداری کنند.

معاون شهردار منطقه در ادامه از آغاز فعالیت لایروبی انهار در معابر داخلی این منطقه خبر داد و بیان کرد: طی این طرح کلیه انهار داخلی منطقه لایروبی می شود.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X