ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه ویژه پلیس برای برخورد با باندهای فساد

سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استان‌ها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان، گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راه گشای مشکلات مردم است. خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی انتظامی گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه‌ای برای برخورد با معتادین متجاهر و اعتیاد، کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و برخورد با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استان‌ها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان، گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راه گشای مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه قاچاق کالا لطمه‌ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد زد و باعث بیکاری و رکود کارخانه‌ها می‌شود، افزود: در این زمینه دستگاه‌های مسئول باید به صحنه بیایند و سهم خود را مشخص و به آن عمل کنند

اشتری با اشاره به مبارزه همیشگی نیروی انتظامی با مواد مخدر گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه‌ای برای برخورد با معتادین متجاهر و اعتیاد، کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و برخورد با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت.

فرمانده ناجا افزود: در نگاه فرماندهی کل قوا به عنوان رهبر و پدر امت، حتی یک نفر نیز نباید در جاده‌ها کشته شود.

اشتری ادامه داد: روسای بازرسی باید ببینند اهداف سازمان به پیش می‌رود یا خیر و نتیجه را به اطلاع فرمانده برسانند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه روسای بازرسی باید کارشناسانه به کارها توجه کنند، گفت: نباید هیچ گرایش و انگیزه شخصی در کار بازرسان باشد تا خدای نکرده در حق کسی ظلمی صورت بگیرد.

وی به قرارگاه پیشگیری و صیانت از کارکنان اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنید تا در راستای اهداف این قرارگاه پیش بروید و بدانید که ما به دنبال پیشگیری و صیانت کارکنان هستیم تا نتیجه آن به سلامت سازمان بیانجامد.

اشتری خطاب به روسای بازرسی سراسر کشور، گفت: شناسایی افراد شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهید و برای هریک از مسئولان و مدیران جایگزینی مناسب در مواقع اضطرار داشته باشید.

وی ادامه داد :سامانه 197 که پل ارتباطی میان پلیس و مردم است باید تقویت و تماس‌های دریافتی در اسرع وقت رسیدگی و منجر به نتیجه شود تا مردم بدانند که ما پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستیم.

فرمانده ناجا گفت: روسای بازرسی باید بر اساس شاخص‌ها و تحقیقات به این نتیجه برسند که چه شخصی باید در چه جایگاهی خدمت کند و چه کسی مناسب جایگاه انتخاب شده نیست.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده