دیدار هیات رسانه ای آلمانی-اتریشی از موسسه مطبوعاتی ایران

به گزارش ایرنا ، این خبرنگاران متشکل از رییس بخش بین الملل انجمن روزنامه نگاران آلمان DPV، خبرنگار بخش آسیا و اقیانوسیه روزنامه فرانکفورتر الگماینه سایتونگ، رییس تحریره بخش خارجی روزنامه دی سایت، کارشناس وزارت آموزش و تحقیقات فدرال آلمان، سردبیر ارشد روزنامه نویه زوریشر سایتونگ NZZ ، عکاس انجمن روزنامه نگاران آلمان DVP و سردبیر ارشد سیاست بین المل روزنامه اتریشی کلاین ساینونگ بودند.
این هیات رسانه ای از روزنامه های الوفاق، ایران ورزشی، ایران سپید، ایران دیلی، ایران آنلاین و سایر بخش های موسسه فرهنگی - مطبوعاتی ایران نیز دیدن کردند.
اعضای این هیات پیش از موسسه ایران با محمد خدادی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و از بخش های مختلف اتاق خبر و دیگر بخش های خبری ایرنا دیدن کرده اند.
پس از برجام و در راستای گشایش همکاری های فرهنگی و رسانه ای بین ایران و دیگر کشورها ، هیات های رسانه ای از یونان ، افغانستان ، آذربایجان و برخی دیگر از کشورها از ایرنا و موسسه ایران دیدن کرده و تفاهم نامه های همکاری رسانه ای امضا کرده اند.
فراهنگ 1568

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دیدار هیات رسانه ای آلمانی-اتریشی از موسسه مطبوعاتی ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات
X