ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گیلان خانه وزنه برداری کشور است

گیلان خانه وزنه برداری کشور است
در صورت فراهم آوردن زیر ساخت های لازم برای رشته وزنه برداری ، گیلان می تواند بعنوان پایگاهی مهم در توسعه این رشته ورزشی ایفای نقش کند .
 

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ مردای در مجمع عادی سالیانه وزنه بردای استان گیلان از حمایت های فدراسیون در برگزاری مسابقات بین المللی گفت و افزود: گیلان به لحاظ استعدادهای ویژه ای که در این رشته ورزشی دارد، می تواند همواره بعنوان خانه وزنه برداری کشور مطرح باشد .

وی در پاسخ به سخنان دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در شورای اسلامی (که راهبرد توسعه در گیلان توجه به بسط توریسم خواهد بود)، بر حمایت های فدراسیون در برگزاری مسابقات مختلف بین المللی از جمله جام نامجو تاکید کرد و گفت :وجود مکان های تمرینی تخصصی برای این رشته خاص ازنیازهای اساسی توسعه وزنه برداری در گیلان خواهد بود .

وی با بیان اینکه شناسنامه ورزش وزنه برداری کشورمان در جهان بانام نامجو آمیخته است،از عملکرد هیات وزنه برداری گیلان ابراز رضایت کرد و یادآورشد:خبر واگذاری سالن وزنه برداری به هیات استان از سوی مدیر کل بشارتی نیکو برای هدفمند شدن فعالیت های این رشته ورزشی و ظهور و بروز نام آورانی جدید خواهد بود.

جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به وجود 15 میلیون پرونده جرم در سطح کشور که پدیده ای ناپسند است اشاره کردو گفت:ورزش ضمن اینکه به سلامت جسم توجه دارد در ابعاد فرهنگی و ترویج اخلاق هم توانایی ایفای نقشی ارزنده خواهد داشت .

وی توجه به توریسم ورزشی را در این راستا حایز اهمیت برشمرد و گفت : میزبانی مسابقات آسیایی و جهانی یکی از این راهبردهاست که در صورت حمایت فدراسیون وزنه برداری، مجموعه مدیریت استان گیلان وعده فراهم آوردن زیر ساخت ها را می دهد .

مسعود رهنما بر حضور محسوس و ملموس تخصص در ورزش برای دستیابی به فرایند توسعه صحه گذاشت و یادآورشد: هر زمانی که در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی افراد متخصص رادر مدیریت های مختلف استفاده کرده ایم موفقیت ثمره آن بوده است .

وی حضور دکتر مرادی در رأس وزنه برداری کشور را یکی از این وجوهات ارزشمند مدیریتی دانست و گفت :این امید وجود دارد که با حضور جنابعالی وحمایت های مستمر از وزنه برداری گیلان بتوانیم پس از سالهای متمادی دوباره در سطح جهان و المپیک شاهد موفقیت جوانان برومند مان باشیم .

ابراهیمی رییس هیات وزنه بردای گیلان که از قهرمانان این رشته ورزشی نیز می باشد ،در سخنانی ضمن ابراز خشنودی از حمایت های رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان ،پشتیبانی های نمایندگان مجلس از جمله دکتر جعفرزاده راقابل تقدیرارزیابی کردو گفت : دردو سال گذشته با تمرکز بر روی استعدادیابی در مدارس که با همکاری مسئولین ورزش و مدیرن مدارس صورت پذیرفته است جوانانی را در سطح کشور مطرح کرده ام که آینده سازان وزنه بردای گیلان خواهند بود.

 

 
 

#اخلاق #جرم #فدراسیون_وزنه_برداری #نماینده_مردم_رشت_در_مجلس_شورای #وزنه_برداری #1ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده