سوریه و جبهه مقاومت بر تروریسم پیروز خواهند شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی البناء، «امیل لحود» رئیس جمهور سابق لبنان طی سخنانی اظهار داشت: سوریه و محور مقاومت به لطف پایداری مردم سوریه و ارتش این کشور به علاوه همراهی متحدان سوریه از جمله روسیه، بر تروریسم و حامیان آنها پیروز خواهند شد.

بر اساس این گزارش امیل لحود در ادامه سخنان خود در همین زمینه تصریح کرد: همانگونه که مقاومت در سال ۲۰۰۰ و جنگ ۲۰۰۶ بر رژیم صهیونیستی پیروز شد، سوریه و مقاومت نیز در جنگ با تروریسم پیروز خواهند شد.

وی در همین راستا افزود: سوریه همچنین تروریسمی را که از سوی رژیم صهیونیستی، آمریکا، آل سعود، ترکیه و قطر حمایت می شود، شکست خواهد داد و توطئه را نابود می کند.

رئیس جمهور سابق لبنان همچنین عنوان کرد: مواضع ثابت روسیه، به تمامی نیروهای مقاومت که با تروریسم در سوریه می جنگند، انگیزه داد.

لحود در ادامه گفت: آمریکا در صدد نابودی داعش نیست؛ بلکه می خواهد آن را برای تامین منافع رژیم صهیونیستی به عنوان تهدیدی برای جهان و کشورهای منطقه نگه دارد. همچنین رژیم صهیونیستی، آل سعود و ترکیه مانع از حل سیاسی بحران سوریه می شوند تا بدین طریق مقاومت را هدف قرار دهند و به آن فشار وارد کنند.

وی در پایان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در برابر شکستش در سوریه ساکت نخواهد ماند و برای انتقام گیری به لبنان روی می آورد. زیرا لبنان سرزمینی برای مبارزه با تروریسم است.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سوریه و جبهه مقاومت بر تروریسم پیروز خواهند شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X