ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سوریه و جبهه مقاومت بر تروریسم پیروز خواهند شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی البناء، «امیل لحود» رئیس جمهور سابق لبنان طی سخنانی اظهار داشت: سوریه و محور مقاومت به لطف پایداری مردم سوریه و ارتش این کشور به علاوه همراهی متحدان سوریه از جمله روسیه، بر تروریسم و حامیان آنها پیروز خواهند شد.

بر اساس این گزارش امیل لحود در ادامه سخنان خود در همین زمینه تصریح کرد: همانگونه که مقاومت در سال ۲۰۰۰ و جنگ ۲۰۰۶ بر رژیم صهیونیستی پیروز شد، سوریه و مقاومت نیز در جنگ با تروریسم پیروز خواهند شد.

وی در همین راستا افزود: سوریه همچنین تروریسمی را که از سوی رژیم صهیونیستی، آمریکا، آل سعود، ترکیه و قطر حمایت می شود، شکست خواهد داد و توطئه را نابود می کند.

رئیس جمهور سابق لبنان همچنین عنوان کرد: مواضع ثابت روسیه، به تمامی نیروهای مقاومت که با تروریسم در سوریه می جنگند، انگیزه داد.

لحود در ادامه گفت: آمریکا در صدد نابودی داعش نیست؛ بلکه می خواهد آن را برای تامین منافع رژیم صهیونیستی به عنوان تهدیدی برای جهان و کشورهای منطقه نگه دارد. همچنین رژیم صهیونیستی، آل سعود و ترکیه مانع از حل سیاسی بحران سوریه می شوند تا بدین طریق مقاومت را هدف قرار دهند و به آن فشار وارد کنند.

وی در پایان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در برابر شکستش در سوریه ساکت نخواهد ماند و برای انتقام گیری به لبنان روی می آورد. زیرا لبنان سرزمینی برای مبارزه با تروریسم است.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده