ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جمع آوری زباله دربرخی از نقاط شهرستان ملارد به خوبی انجام نمی شود

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن خطیبی عصر شنبه در جلسه کارگروه سلامت شهرستان ملارد که با حضور جمعی از مسئولان منطقه ای و شهرستانی برگزار شد، با اشاره به شیوع بیماری سرطان در طول سال های اخیر در کشور  اظهار داشت:متخصصان و پزشکان، عوامل و دلایل بسیاری را برای بیماری مذکور متصور هستند که یکی از موارد حائز اهمیت در شیوع و بروز این عارضه، به مواد افزودنی و نگه دارنده های غذایی باز می گردد.

فرماندار ملارد افزود:نقش اتحادیه ها در حفظ و ارتقای سلامت غذایی بسیار موثر است و چنین مجموعه هایی به عنوان یار و بازوان دستگاه های اجرایی و دولتی می توانند با اعمال نظارت صحیح از بروز بسیاری از مشکلات و نارسایی ها در چارچوب اختیارات و وظایف صنفی خود پیشگیری کنند.

خطیبی گفت:یکی دیگر از موارد قابل توجه در سلامت غذایی به عرصه آرد و نان باز می گردد که امیدواریم در این حوزه نیز با اعمال نظارت های دقیق همچون دیگر عرصه ها شاهد توفیقاتی هر چه بیشتر باشیم که خروجی نهایی مجموعه این اقدامات ونظارت ها در حصول سلامت و بهداشت حداکثری جامعه مفید فایده و موثر خواهد بود.

فرماندار ملارد درخصوص جمع آوری زباله های این شهرستان نیز عنوان کرد:در برخی نقاط این شهرستان، زباله ها آنچنان که باید جمع آوری نمی شود و بعضا با افزایش میزان بارش ها، نارسایی هایی در این عرصه ایجاد می گردد که در صورت برنامه ریزی مدون و اصولی و عملیاتی کردن اقدامات موثر از بروز بخش قابل توجهی از نارسایی های احتمالی در این خصوص جلوگیری خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده