ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتخابات مجامع هلال احمر زنجان با مشارکت ۴۸درصدی برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، علی طاهری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: از ۸ هزار و ۲۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن، ۴۸ واجدین شرایط درصد در انتخابات مجامع هلال‌احمر استان زنجان شرکت کردند.

وی اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر شهرستان ابهر با ۳۰ درصد و جمعیت هلال‌احمر ایجرود با ۹۶ درصد، به ترتیب کمترین و بیشترین میزان مشارکت را در انتخابات داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: این انتخابات هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود و ۸ هزار و ۲۰۰  نفر داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر واجد شرایط رأی دادن بودند.

طاهری تأکید کرد: انتخابات جمعیت هلال‌احمر در هفت شهرستان به‌جز سلطانیه که فاقد شعبه نمایندگی است برگزار شد. 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با اشاره به اینکه حداقل سن رأی دادن ۱۸ سال تمام است، افزود: در حوزه استان حدود یک هزار و ۹۰۰ نفر از اعضا واجد شرایط رأی دادن بودند.

طاهری افزود: کل اعضای جمعیت هلال‌احمر استان زنجان ۲۰ هزار نفر و تعداد واجد شرایط حدود هشت هزار و دویست نفر شامل جوانان، داوطلبان و امدادگران هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از کاندیدا شدن ۹۲ نفر در استان زنجان برای حضور در انتخابات مجامع شهرستانی خبر داد و گفت: این انتخابات برای تعیین اعضای مجامع شهرستانی و بازرسان در بین اعضای داوطلب برگزار شد و کارمندان حق رأی و یا کاندیدا شدن در این انتخابات را نداشتند.

طاهری تصریح کرد: انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر در استان زنجان با همکاری ۴۵ نفر به عنوان عضو ستاد اجرایی و ۴۰ نفر نیز به‌عنوان عضو هیئت نظارت، برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده