ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کی روش مرکز پزشکی فیفا را می گیرد یا می رود؟

 عصرایران - مذاکرات کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال بیش از اندازه طولانی شده است. کی روش روز چهارشنبه با مهدی تاج جلسه گذاشت و قرار شد 24 ساعت بعد جلسه بعدی برگزار شود. اما همچنان از جلسه بعدی کی روش و مهدی تاج خبری نیست. نه فدراسیون فوتبال در این مورد موضعی می گیرد و نه کارلوس کی روش در این مورد مصاحبه می کند. آخرین بار مهدی تاج روز پنج شنبه و بعد شنبه مصاحبه ای کرد و مساله ای که در مورد حقوق کی روش وجود داشت را تایید کرد اما از ریز مذاکرات کی روش و تاج کسی خبر ندارد. مهم ترین سوال هم این است چرا اعلام نمی کنند مشکل کاملا حل شده؟

عدم اطلاع رسانی دقیق فدراسیون فوتبال در مورد دلیل طولانی شدن مذاکرات با سرمربی تیم ملی هم شائبه ها در مورد باقی ماندن سرمربی در ایران را زیاد می کند و هم شایعات در مورد مسائل مورد مذاکره . هرچند پیش ازاین گفته شد که امکانات درخواستی برای تیم ملی فراهم شده است. اما این طور که شنیده می شود اینها بخشی از خواسته های کی روش برای صعود تیم ملی بوده است.

 سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در مسیر صعود به جام جهانی درخواست هایی داشته که قسمت زمین چمن مناسب و البته قسمتی از پاداش بازیکنان فراهم شده است . اما همچنان نقاط کوری در مذاکرات وجود دارد. طبق اخباری که به گوش می رسد همچنان مهمترین مساله سرمربی تیم ملی ایران با فدراسیون فوتبال پرداخت آخرین بخش حقوق اش است. ماجرایی که هنوز به نتیجه نرسیده  و در نهایت ممکن است فقط با حمایت وزارت ورزش به نتیجه برسد.

اخبار درزکرده ازداخل فدراسیون فوتبال نشان می دهد که روز پنج شنبه فدراسیون منتظر دریافت مبلغی پول بوده که وصول نشده و به دلیل تعطیلی جمعه و بعد از آن تعطیلی بین المللی در روز شنبه و یک شنبه به تاخیر افتاده است. فدراسیون فوتبال در پرداخت حق و حقوق کی روش با وزارت ورزش هماهنگ است و شاید لازم شده که در ابتدا حسن نیت شان را ثابت کنند و پس از آن مذاکرات را انجام دهند.

 مورد دیگری که کی روش روی آن تاکید دارد فراهم کردن شرایطی برای پرواز چارتر برای تیم ملی ایران در سه بازه زمانی بسیار مهم است. بازی های فوتبال تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی در 3 بازه با فاصله کم زمانی و البته فاصله مکانی طولانی برگزارمی شود که کی روش درخواست دارد که پرواز چارتر تیم ملی را به سادگی به مقاصد برساند. ظاهرا در این مورد هم مشکلی وجود ندارد و قرار است هماهنگی ها و همکاریهای لازم انجام شود.

 اما مهمترین مساله ظاهرا ماجرای مرکز پزشکی فیفا در کمپ تیم ملی است که هنوز توافقی در موردش وجود ندارد. تاج در مصاحبه امروزش گفته است که مشکل کوچکی در مورد مرکز پزشکی وجود دارد که حل می شود اما ظاهرا این مشکل کوچک همان درخواست کی روش است که مرکز به صورت کامل در اختیار تیم ملی قرار بگیرد . اتفاقی که با توافقات گذشته فدراسیون فوتبال همخوانی ندارد و مهدی تاج را با مشکل مواجه کرده است.

رییس فدراسیون فوتبال هرچند قول مساعد داده که مشکل را حل کند اما بعید است که کی روش به این سادگی ها در این مورد خاص کوتاه بیاید. کی روش و تاج دقایقی پیش جلسه ای را در فدراسیون فوتبال آغاز کرده اند جلسه ای که پیش بینی می شود مهمترین مساله اش همان ساختمان پزشکی فیفا باشد. مرکزی که کی روش فقط برای تیم ملی می خواهد و انگار فدراسیون فوتبال اجازه ندارد به تنهایی در اختیار کی روش بگذارد

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X