ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزئیات آخرین وضعیت توقف 6 نماد بورسی

تالار بورس آخرین وضعیت توقف و نیز اقدامات صورت گرفته و در حال پیگیری برای بازگشایی نمادهای معاملاتی که بیش از ۷ روز از توقف آنها در بورس می گذرد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ اداره نظارت بر ناشران بورسی وضعیت نمادهای معاملاتی که بیش از 7 روز متوقف هستند و نیز اقدامات صورت گرفته و در حال پیگیری برای بازگشایی آنها را برای اطلاع سهامداران و سرمایه‌گذاران اعلام کرد.
بر این اساس، نماد معاملاتی شرکتهای پلی اکریل ایران، کارخانه چینی ایران، کاشی نیلو، شیمیایی پارس پامچال،  آلومینیوم ایران و صنایع کاشی اصفهان نمادهای معاملاتی بورسی هستند که بیش از 7 روز از توقف آنها می گذرد و دلایل طولانی شدن توقف آنها اعلام شده است.
این گزارش می افزاید: شرکت شیمیایی پلی اکریل ایران با نماد معاملاتی "شپلی" از سیزدهم اردیبهشت امسال به دلیل "برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده" در تالار شیشه ای متوقف شده است که ارائه اظهارنظر حسابرس نسبت به پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر 95 بر اساس عملکرد واقعی 3 ماهه شرط بازگشایی آن اعلام شده است.
شرکت کارخانه چینی ایران هم با نماد معاملاتی "کچینی" از یکم اسفند سال گذشته به دلیل ابهام در خصوص پیش‌بینی سال مالی 1395 و لزوم لحاظ نمودن مصوبات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در آن متوقف شده است و بدلیل ابهامات موجود در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 95 و برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده(تصمیم گیری در خصوص فروش سهام شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا و خرید زمین کارخانه) شرکت باید پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی 1395 را مورد بازنگری قرار دهد. همچنین نماد این شرکت پس از رفع ابهامات موجود در اطلاعیه اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 95 و لحاظ نمودن مصوبات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در آن مورد بازگشایی قرار می گیرد.
شرکت کاشی نیلو نیز با نماد معاملاتی "کنیلو" از بیست و هشتم دیماه پارسال به دلیل صدور "عدم اظهار نظر" حسابرس نسبت به صورتهای مالی میان دوره ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریور سال 94 متوقف شده است که باتوجه به عدم اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت نسبت به صورتهای مالی میان تاریخ یاد شده ضروری است کلیه نکات مطرح شده توسط حسابرس در صورتهای مالی برطرف شده تا نظر مقبول یا مشروط نسبت به صورتهای مالی  گرفته شود.
افزون بر این؛ شرکت شیمیایی پارس پامچال با نماد معاملاتی "شپمچا" از سی ام دیماه سال گذشته به دلیل صدور "عدم اظهارنظر" حسابرس نسبت به صورت سود و زیان 6 ماهه متوقف شده که ارایه گزارش حسابرسی مشروط و یا مطلوب در خصوص صورت سود و زیان شرط بازگشایی آن اعلام شده است.
همچنین شرکت آلومینیوم ایران با نماد معاملاتی "فایرا" از روز سوم آبان پارسال به دلیل اعلام شرکت مبنی بر تغییرات با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شده که ارائه دلایل تعدیل با اهمیت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 94 شرط بازگشایی آن اعلام شده است.
شرکت صنایع کاشی اصفهان هم با نماد معاملاتی "کاصفا" از دیگر نمادهای متوقف بورس از دوم دیماه سال گذشته به دلیل عدم ثبت صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سال 92، عدم ارایه صورتهای مالی حسابرسی شده سالانه سال 93، عدم برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال93، عدم ارایه صورتهای مالی میان دوره ای و پیش‌بینی‌های سال 94 و عدم ارایه پیش‌بینی درآمد هر سهم سال 95 است که در خصوص دلایل ادامه توقف آن آمده است:
ارایه صورتهای مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی برای سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 93(حسابرسی شده).
ارایه صورتهای مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی برای دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 94(حسابرسی شده).
اظهارنظر حسابرس نسبت به پیش بینی درآمد هر سهم تلفیقی گروه و شرکت اصلی بر اساس عملکرد واقعی دوره‌ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 94.
ارایه صورتهای مالی میان دوره‌ای 9 ماهه منتهی به 30 آذر سال 94.
ارایه پیش بینی درآمد هر سهم تلفیقی گروه و شرکت اصلی بر اساس عملکرد واقعی دوره‌ای 9 ماهه منتهی به 30 آذر 94.
ارایه اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 1395 و اظهارنظر حسابرس نسبت به آن.
ارایه صورتهای مالی حسابرسی شده سالهای مالی 92 و 93 شرکت بازرگانی ارمغان کاشی- سهامی خاص(شرکت فرعی).
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 1393 و ثبت صورتجلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1392.
و انتخاب اعضای هیات مدیره با توجه به انقضای مدت 2 ساله مسئولیت هیئت مدیره شرکت و سلب صلاحیت مدیر عامل و سه نفر از اعضای هیئت مدیره سابق شرکت.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده