ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح ضربتی جمع آوری وانت بارها و چرخ دستی ها در معابر جنوب شهر اجرا می شود

به گزارش ایرنا از شهرداری منطقه 19، مسعود سلیمی گفت: این فعالیت طی یک برنامه ویژه در معابر اصلی و راسته های تجاری سطح منطقه آغاز شده است و شهروندان نیز می توانند درصورت مشاهده هرگونه سد معبری از طریق تماس با سامانه 137 در جمع آوری و رفع آنها با شهرداری همکاری کنند.
وی همچنین به برخورد با موتورسیکلت فروشی های متخلف اشاره و تصریح کرد: مغازه های موتور فروشی که باعث مسدود شدن راه عابران پیاده می شوند از سوی شهرداری این منطقه اخطار قانونی دریافت می کنند.
سلیمی افزود: این مغازه ها بدون توجه به حقوق شهروندی باعث ایجاد سد معبر می شوند که در صورت عدم توجه به اخطار شفاهی، کتبا به آنها اخطار داده می شود، در همین راستا با همکاری اداره ساماندهی این حوزه تاکنون از سدمعبر 5 مورد موتورسیکلت فروشی با اخطار کتبی و اجرای رأی جلوگیری شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه طرح مبارزه با چرخ های بازیافت غیر مجاز نیز در سطح منطقه به شکل مستمر انجام می شود از شهروندان درخواست کرد پسماندهای تفکیکی خود را تحویل خودروهای ملودی بازیافت داده و از همکاری با عوامل غیر مجاز خودداری کنند.
3218 / 6139

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده