ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امضا تفاهم نامه شهرداری اصفهان با شرکت WTA کره جنوبی

معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری شهردار اصفهان از برگزاری همایش فناوری‌های نوین شهرهای سراسر کشور در اصفهان خبر داد و گفت: شهرداری اصفهان با مدیریت جدید رویکرد تازه‌ای را نسبت به مباحث فناوری داشته و به دلیل تاکید بر این حوزه دو مرکز در شهرداری اصفهان تاسیس کرده است که یکی از آنها مرکز فناوری‌های نوین است.

محمود محمدی با اشاره به امضا تفاهم نامه‌ای با شرکت WTA کره جنوبی که در زمینه مترو پلیس در این کشور فعالیت می‌کند به خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، گفت: شهرداری اصفهان با مدیریت جدید رویکرد تازه‌ای را نسبت به مباحث فناوری داشته و به دلیل تاکید بر این حوزه دو مرکز در شهرداری اصفهان تاسیس کرده است که یکی از آنها مرکز فناوری‌های نوین است.

وی افزود: WTA کره جنوبی شرکتی است که در حوزه علم و فناوری شهرداری‌های کشور کره فعال بوده و در این زمینه شرکت موفق این کشور محسوب می‌شود.

معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در شهریور ماه سال جاری همایش فناوری‌های نوین با حضور شهرداران سراسر کشور در اصفهان برگزار می شود، افزود: موقعیت بین المللی شهر اصفهان و ارتباط خوب با شهرهای خواهر خوانده و همچنین حضور متعدد کشورهای خارجی پس از حضور در تهران موجب شده تا شهرداری اصفهان تفاهم نامه‌های متعددی را با کشورهای جهان در زمینه فناوری امضا کند.

محمدی تاکید کرد: تعاملات بین المللی در جهت فناوری‌های نوین برای کلانشهرهای کل کشور بوده است و به همین منظور در همایش شهریور ماه نمایشگاهی از حضور شرکت‌های بین المللی در حوزه فناوری برپا خواهد شد.

وی از امضا تفاهم نامه‌ای برای شهر هوشمند اصفهان و همچنین نگهداری انرژی و محیط زیست در این شهر با شرکت WTA کره جنوبی خبر داد و گفت: این شرکت پس از حضور و شروع فعالیت قطعا موجب فعال شدن شرکت‌های دانش بنیان در اصفهان شده و در کنار آن شهر هوشمند اصفهان نیز محقق خواهد داشت و در واقع این تفاهم نامه در راستای تاکید مدیریت شهری بر فناوری‌های نوین است.

انتهای پیام

برچسب : اصفهان

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-استان ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده