ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دستورالعمل صیانت ازحقوق شهروندی و حجاب در ادارات محلات اجرایی شود

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر محمد امینی در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب که ظهر شنبه در فرمانداری محلات برگزار شد، اظهار داشت: باید ضمن ارزیابی از عملکرد ادارات دولتی، با استفاده از اصول صیانت از حقوق شهروندان و عفاف و حجاب، زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

وی ارزیابی عملکرد ادارات دولتی را در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم موثر دانست و افزود: مدیران دولتی گزارش های ماهانه خود را در زمینه پیاده سازی اصول و موارد صیانت از حقوق شهروندان و عفاف و حجاب به صورت منظم به فرمانداری محلات ارائه دهند.

محمد امینی با لازم دانستن مقوله آموزش به کارکنان، خاطر نشان کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های ضمن خدمت، تشویق کارکنان ساعی و ارشاد متخلفین، تبلیغات و فضاسازی محیط می تواند به بهبود عملکرد کارکنان در مسیر خدمت رسانی بهتر کمک کند.

وی افزود: باید ادارات دولتی به سمت الکترونیکی کردن خدمات حرکت کنند و تا جایی که امکان پذیر است از حضور فیزیکی مردم در ادارات کاسته شده و با برون سپاری کارها و واگذاری خدمات به بخش های دیگر سطح کیفی خدمات افزایش یابد.

محمد امینی بیان داشت: با برپایی میز خدمت در ورودی ادارات می توان ضمن راهنمایی مراجعین و آشنایی ایشان با روند کار و قوانین و مقررات، از سردرگمی افراد در ادارات دولتی جلوگیری کرد.

معاون فرماندار محلات از مدیران ادارات دولتی خواست نسبت به رعایت اصول عفاف و حجاب همت کنند و ضمن تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب در اداره، برنامه های آموزشی کارکنان را در دستور کار قرار دهند.

محمد امینی تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغی، خدمات مشاوره ای و تبلیغات محیطی به ترویج عفاف و حجاب در ادارات کمک می کند و مدیران باید از آثار و تولیدات فرهنگی و هنری با موضوع عفاف و حجاب حمایت کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده