ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارتقاء سلامت اداری یکی از برنامه های مهم ناجا

به گزارش خبرنگار مهر، سردار  محرم مجرد در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استان ها و رده های تخصصی با تبریک اعیاد شعبانیه اهداف پیش رو در بازرسی ناجا را تشریح کرد.

وی با تأکید بر لزوم ترویج ارزش های انقلابی ، اسلامی و دینی در ناجا افزود: با گسترش فضای انقلابی و دینی و صیانت از ارزش های اسلامی نیروی انتظامی می تواند در پیشبرد اهداف موفق باشد .

رئیس بازرسی کل ناجا ارتقاء سلامت اداری را یکی از اولویت های ناجا برشمرد و ادامه داد: بازرسان در ارتقاء سلامت اداری نقش کلیدی و موثری دارند و توجه به روند سلامت اداری و ارتقاء این مهم باید در دستور کار بازرسان بیش از گذشته باشد.سردار مجرد بیان کرد: اتخاذ رویکرد عضویابی یکی از برنامه های اولویت دار ناجاست و گزینش هدفمند از طریق عضویابی به عنوان یکی از راهبردهای اساسی ناجا در سال جاری و سال های آتی است. بازرسی با انجام روند پیگیری و دقت در امور گزینش می تواند نقش مهمی در تحقق این امر ایفا کند.

این مقام عالی انتظامی تأکید کرد: گزینش باید بر اساس تدابیر فرماندهی ناجا و ابلاغ و تدابیر صورت گرفته ، انجام شود و معیار گزینش انتخاب براساس اصلح باشد .

سردار مجرد ارتقاء صیانت از کارکنان را یکی از اولویت های نیروی انتظامی معرفی کرد و گفت: با تشکیل قرارگاه جهادی صیانت گام های مثبتی در این راستا برداشته شده است و مجموعه بازرسی باید برنامه های هدفمندی نیز در این راستا دنبال کند چرا که صیانت از کارکنان در کاهش جرایم کارکنان بسیار مثمرثمر است.

وی تقویت مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نیز از اولویت های راهبردی ناجا برشمرد و اشاره کرد: برای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرارگاهی تشکیل و مجموعه بازرسی نیز به عنوان یکی از اعضای این قرارگاه باید ایفای نقش کند .

این مقام عالی انتظامی بیان کرد: تقویت و ارتقاء مبارزه با جرایم مهم و خشن  و تقویت مرزبانی از برنامه های اصلی نیروی انتظامی در سال جاری است و باید بازرسی ناجا نظارت خود را در این عرصه نیز هدفمند دنبال کند.

سردار مجرد ارتقاء معیشت کارکنان را یکی از راهبردهای ناجا دانست و مطرح کرد: بازرسی در این موضوع باید در بخش اجرای عدالت در تأمین و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان نیز نظارت داشته باشد و تحقق عدالت در توزیع امکانات رفاهی برای کارکنان از وظایف بازرسی است.

سردار مجرد باتاکید بر دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، گفت: تحقق این موضوع می تواند در افزایش روحیه و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه کاهش تلفات جاده ای نیز از برنامه های اساسی نیروی انتظامی است عنوان کرد: این مهم در دستور کار راهور قرار گرفته است و بازرسی نیز باید بر روند چگونگی و تحقق این رویکرد نظارت داشته باشد.

وی همچنین گفت: رسیدگی به شکایاتی که از سوی شهروندان در خصوص نحوه رفتار برخی کارکنان اعلام می شود نیز از وظایف اصلی بازرسان است.

رئیس بازرسی کل ناجا در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم در پیشبرد اهداف سازمان گام های مثمرثمری برداریم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X