ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سقوط مهندس ناظر از ارتفاع 12 متری + تصاویر

سقوط از ارتفاع مهندسی که در حال بررسی چراغ های موزه بود

فانی کاثولا مهندسی است که در حال بررسی چراغ های موزه رودین در فیلادلفیا بود که ناگهان به پایین پرت شد و تقریبا مرد اما به علت اینکه سریع به بیمارستان منتقل شد توانست زنده بماند.

سقوط از ارتفاع ، سقوط ، حادثه

او پس از این حادثه 45 روز در بیمارستان بستری شد. او به دلیل مشکلاتی که برایش به وجود آمده مجبور است تمام عمرش را از کمک ها پزشکی استفاده کند چرا که تمام استخوان های بدنش شکسته بودند.این مهندس 27 ساله پس از انجام 15 عمل به زندگی بازگشت. او در حال بررسی چراغ های زیرشیروانی بود که این حادثه روی داد.

سقوط از ارتفاع ، حادثه ، سقوط از ارتفاع

او مجبور بود برای بررسی نور چراغ ها از روی سقف شیشه ای عبور کند که نگهبانی که همراهش بود به او گفت او به راحتی می تواند از روی سقف شیشه ای عبور کند بدون اینکه مشکلی پیش آید. اما متاسفانه شیشه شکست و او به روی زمین سقوط کرد. او توانست 7.25 میلیون دلار به عنوان خسارت از بیمه و موزه دریافت کند.

پس از گذشت چند وقت او بالاخره توانست به کار خود باز گردد البته دیگر نمی تواند دست به چنین کارهایی بزند بلکه تنها می تواند در موارد مورد نیاز تنها مشاوره دهد.

تصاویر هولناک سقوط مهندسی از ارتفاع 12 متری


سقوط از ارتفاع ، سقوط از ارتفاع ، سقوط

سقوط از ارتفاع ، سقوط از ارتفاع ، سقوط

سقوط از ارتفاع ، سقوط از ارتفاع ، سقوط

سقوط از ارتفاع ، سقوط از ارتفاع ، سقوط

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده