ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین مرکز مشاوره کارآفرینی در قم گشایش یافت

به گزارش ایرنا، رییس هیات مدیره مرکز مشاوره کارآفرینی قم در آیین گشایش آن اظهار کرد: قشرهای مختلف از جمله کارآفرینان و مدیران کسب و کار و بنگاه های اقتصادی، علاقه مندان و فعالان کسب و کار در بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، تولیدکنندگان انواع کالا و خدمات، تجار و بازرگانان، مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می توانند از مشاوره این مرکز بهره مند شوند.
امید محمدی با بیان اینکه آموزش های ارائه شده در این مرکز در دو محور صورت می گیرد گفت: این آموزش ها شامل آموزش‌ های مدیریت مالی و سرمایه گذاری و کارآفرینی و مدیریت کسب و کار است.
وی افزود: بهره گیری از استادان مجرب و دارای سابقه کار حرفه ای، استفاده از محتوای آموزشی چند رسانه ای مکمل مطالب آموزشی، ارائه مطالب و مفاهیم آموزشی به صورت جامع و کاربردی و به دور از کلی گویی و پیچیدگی، ارایه تمرین و کاربرگ ها و فلش کارت های آموزشی مرتبط با موضوع های آموزشی و آموزش عملی نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز دوره های آموزشی از جمله خدمات این مرکز محسوب می شود.
محمدی افزود: مرکز مشاوره کارآفرینی، این امکان را برای دانش پذیران خود فراهم کرده است که از افراد متخصص حرفه ای و دارای تجربه به عنوان پشتیبان آموزشی استفاده کنند تا ضمن تثبیت مفاهیم آموزشی و افزایش توانایی علمی، موفقیت آنان تضمین شود.
žوی به دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت: این دوره ها شامل مدیریت مالی فردی(اقتصاد خانواده) شامل مدیریت مالی کارآمد و کسب درآمد پایدار، مفاهیم روانشاسی پول و ثروت، آموزش های مالی ویژه کودکان، مهارت های پس انداز و سرمایه گذاری در خانواده، مهارت های کلیدی برای رسیدن به موفقیت و استقلال مالی و آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف برای خانواده هاست.
žمحمدی ادامه داد: دوره های مدیریت مالی شامل دوره های مبانی نوین تفکر مالی، شیوه های نوین سرمایه گذاری و کسب درآمد پایدار، اصول ارزیابی اقتصادی طرح های سرمایه گذاری، اصول سرمایه گذاری در املاک، اصول سرمایه گذاری در بازار طلا، مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی و کاربرد نرم افزار در ارزیابی طرح های اقتصادی است.
žوی به دوره های تخصصی بورس اشاره کرد و گفت: این دوره ها شامل اصول سرمایه گذاری در بورس(دوره مقدماتی)، تحلیل بنیادی صنایع و شرکت های بورسی، تحلیل بنیادی، تحلیل رفتاری و روانشناسی بازار، استراتژی های سرمایه گذاری و مهارت های کاربردی در معاملات سهام ومدیریت پیشرفته سرمایه گذاری است.
مرکز مشاوره کارآفرینی با استفاده از 12 کادر اجرایی و استادان مشاوره ای متخصص با هدف توسعه فعالیت های کارآفرینانه با توجه به مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور، افزایش سهم فعالیت های کارآفرینانه در تولید ناخالص داخلی سرانه، ارائه مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان ایده، کارآفرینان و متقاضان ایجاد بنگاه های اقتصادی و معرفی فرصت های شغلی فعالیت خود را آغاز کرد.
8138 / 1175

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X