مولاوردی: دولت با شمول بیمه ناباروری درپی حمایت از زوجین است

شهین دخت مولاوردی روز شنبه در جریان بازدید از مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی در اراک افزود: مقوله مهم بیمه ناباروری در دولت به جریان افتاده و برای اجرا درحال پیگیری است.
وی اظهار کرد: یکی از برنامه های پیش روی وزارت بهداشت و درمان موضوع مهم نازایی و ناباروری زوج ها است که تبعات و آسیب های مختلفی به ارکان خانواده وارد می کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی، بخشنامه و دستورالعمل ها درحال پیگری و روان سازی امور است.
وی بیان کرد: هماهنگی و فعالیت های لازم در دستگاه های اجرایی در حال انجام است تا شاهد خانواده ای سالم و با نشاط باشیم و این مهم یک عزم ملی در همه دستگاهها و حمایت های مردمی را می طلبد.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: هم اکنون وضعیت نگران کننده است تزلزل بنیاد خانواده، افزایش طلاق، کاهش ازدواج، فقدان رغبت به فرزند آوری از جمله آسیب های اولویت دار اجتماعی محسوب می شود.
مولاوردی افزود: راهکارهای برون رفت از این دسته آسیب ها در دستور کار دستگاه های اجرایی است و امیدواریم در یک تحول بزرگ درطول پنج سال برنامه ششم، اقدامات مقتضی به منظور کاهش آسیب ها با برنامه ریزی کارشناسانه محقق شود.
معاون رئیس جمهوری در اموز زنان و خانواده در سفر به اراک از مرکز کارآفرینی زنان و شرکت شایان برق در شهرک صنعتی خیرآباد اراک بازدید نیز بازدید می کند و جشنواره اقوام ایرانی نیز با حضور وی گشایش می یابد.
6991/6012/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مولاوردی: دولت با شمول بیمه ناباروری درپی حمایت از زوجین است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X