ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق خرداد پرداخت می‌ شود

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا اظهار کرد: میزان افزایش حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه هیات دولت خواهد بود و همان گونه که پیش از این مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده بود به طورقطع میزان افزایش حقوق این افراد بیش از نرخ تورم تعیین می‌شود.
معاون فنی و درآمد تامین اجتماعی از آمادگی این سازمان برای افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد و گفت: منابع مالی مورد نیاز برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین شده است و با ابلاغ میزان افزایش حقوق از سوی دولت، افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی می ‌شود.
مدیرعامل این سازمان پیش تر گفته بود که امسال نرخ رشد حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان بیش از نرخ تورم خواهد بود.
سیدتقی نوربخش افزود: سال گذشته نیز نرخ رشد حقوق مستمری بگیران بیشتر از نرخ تورم بود به طوری که در سه سال گذشته حقوق مستمری بگیران در سازمان تامین اجتماعی 65 درصد رشد داشته است.
براساس آمار سازمان تامین اجتماعی، 41 میلیون و 200 هزار تن تحت پوشش این سازمان هستند که 2 میلیون و 700 هزار تن از آنان مستمری بگیر و بازنشسته اند.
اجتمام**7268**1776

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده