ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ظرفیت بودجه برای نیاز آبی کشور،‌ ظرفیت کوچکی است

عباس رجایی عنوان کرد: ظرفیت بودجه برای نیاز آبی کشور،‌ ظرفیت کوچکی است. همه ساله هم روی این موضوع بحث شده و سعی شده در حدی که مقدور بوده در بودجه وارد شود.

به گزارش خانه ملت؛ او ادامه داد: اعتباری که در بودجه برای مساله آب دیده شده با توجه به ظرفیت منابع، نیازها و منابع آبی کشور،‌ عدد بزرگی نیست.

رئیس کمیسیون کشاورزی با اشاره به مجوز برداشت 10 میلیارد دلار از سوی مقام معظم رهبری برای کمک به طرح‌های آبی،‌ گفت: خوشبختانه مقام معظم رهبری در دو سال گذشته موافقت کرده بودند که عدد ویژه‌ای از صندوق توسعه ملی برای آب برداشت شود. این کار دارد انجام می‌شود؛ این رقم می‌تواند کمک‌حال وضعیت آب کشور باشد و امیدواریم که نتایج خوبی را در بر داشته باشد.

به گزارش ایسنا؛ رجایی خاطرنشان کرد: اعتباری که رهبری مطرح کردند قرار است طی 5 سال به دولت پرداخت شود که در حال انجام است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-پربازدیدها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X