ارتباطات اجتماعی از مهمترین نیازهای بشری است

به گزارش روز شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد علی ایمانی، افزود: در دنیای کنونی، بدون ارتباطات نه تنها توسعه و پیشرفتی امکان پذیر نیست،بلکه زندگی اجتماعی هم بدون آن ممکن نیست.
وی اظهار کرد: رشد و توسعه در عرصه های مختلف به برکت وجود ارتباطات بوده و حتی دانایی که اساس هر توانایی است بدون آن امکان پذیر نیست.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی شفاف، سریع و صریح در درون و بیرون سازمان یکی از عوامل مهم فلسفه وجودی روابط عمومی است، رسیدن به اهداف سازمانی بدون در نظر گرفتن نقش و جایگاه روابط عمومی ها امری غیرممکن است.
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: نامگذاری این روز به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از نقش این موضوع در زندگی اجتماعی دارد.
ایمانی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر است امسال در این روز با برگزاری مراسم نکوداشت مرحوم کاظم معتمدنژاد، سومین جشنواره استانی مطبوعات و رسانه های محلی و نیز تجلیل از فعالان عرصه روابط عمومی انجام شود.
وی اظهار کرد: یکی از مهمترین عوامل برنامه ریزی های کوتاه ،میان و بلند مدت تلاش برای ارتقای سطح آگاهی های عمومی و نیز افزایش سطح دانش عمومی مردم در بخش های مختلف است.
وی ادامه داد: رسانه ها ،مطبوعات و نیز واحدهای روابط عمومی در دستگاه های اجرایی استان نقش مهمی در ارتقای اطلاع رسانی های درون و برون سازمانی بر عهده دارند.
ایمانی به نام گذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال« اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»اشاره کرد و افزود: باید از ظرفیت های اطلاع رسانی استان برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رسیدن به اهداف مورد نظر در این زمینه بیش از پیش بهره برداری کرد.
وی اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان منابع اطلاع رسانی هستند، باید با هماهنگی هایی که صورت می گیرد برای رسیدن به اهداف مورد نظر در زمینه جریان سازی های خبری و انعکاس خدمات و اقدامات انجام شده در بخش های مختلف دولتی استفاده کرد.
وی یادآور شد: ایجاد امید و نشاط اجتماعی از دیگر رسالت های اجتماعی روابط عمومی ها و رسانه هاست، باید از ظرفیت هایی که در این زمینه در اختیار قرار دارد به نحو مطلوب برای ایجاد روحیه نشاط و امید در بین آحاد مختلف مردم استفاده کرد.
2047/7559/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارتباطات اجتماعی از مهمترین نیازهای بشری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X