ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارتباطات اجتماعی از مهمترین نیازهای بشری است

به گزارش روز شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد علی ایمانی، افزود: در دنیای کنونی، بدون ارتباطات نه تنها توسعه و پیشرفتی امکان پذیر نیست،بلکه زندگی اجتماعی هم بدون آن ممکن نیست.
وی اظهار کرد: رشد و توسعه در عرصه های مختلف به برکت وجود ارتباطات بوده و حتی دانایی که اساس هر توانایی است بدون آن امکان پذیر نیست.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی شفاف، سریع و صریح در درون و بیرون سازمان یکی از عوامل مهم فلسفه وجودی روابط عمومی است، رسیدن به اهداف سازمانی بدون در نظر گرفتن نقش و جایگاه روابط عمومی ها امری غیرممکن است.
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: نامگذاری این روز به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از نقش این موضوع در زندگی اجتماعی دارد.
ایمانی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر است امسال در این روز با برگزاری مراسم نکوداشت مرحوم کاظم معتمدنژاد، سومین جشنواره استانی مطبوعات و رسانه های محلی و نیز تجلیل از فعالان عرصه روابط عمومی انجام شود.
وی اظهار کرد: یکی از مهمترین عوامل برنامه ریزی های کوتاه ،میان و بلند مدت تلاش برای ارتقای سطح آگاهی های عمومی و نیز افزایش سطح دانش عمومی مردم در بخش های مختلف است.
وی ادامه داد: رسانه ها ،مطبوعات و نیز واحدهای روابط عمومی در دستگاه های اجرایی استان نقش مهمی در ارتقای اطلاع رسانی های درون و برون سازمانی بر عهده دارند.
ایمانی به نام گذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال« اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»اشاره کرد و افزود: باید از ظرفیت های اطلاع رسانی استان برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رسیدن به اهداف مورد نظر در این زمینه بیش از پیش بهره برداری کرد.
وی اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان منابع اطلاع رسانی هستند، باید با هماهنگی هایی که صورت می گیرد برای رسیدن به اهداف مورد نظر در زمینه جریان سازی های خبری و انعکاس خدمات و اقدامات انجام شده در بخش های مختلف دولتی استفاده کرد.
وی یادآور شد: ایجاد امید و نشاط اجتماعی از دیگر رسالت های اجتماعی روابط عمومی ها و رسانه هاست، باید از ظرفیت هایی که در این زمینه در اختیار قرار دارد به نحو مطلوب برای ایجاد روحیه نشاط و امید در بین آحاد مختلف مردم استفاده کرد.
2047/7559/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده